Avea Her Yöne SMS Paketi Hakkında Bilgiler

Avea Her Yöne SMS PaketiBu yazımızda sizlere Avea Her Yöne SMS Paketi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Her Yöne SMS Paketi ile ilgili bilgi sahibi olarak, Avea Her Yöne SMS Paketi’ne dahil olmak isterseniz, hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Her Yöne SMS Paketi kapsamında, bir ay boyunca her yöne gönderebileceğiniz 3000 SMS’iniz, ve 300 MB internetiniz olacak; hem de, doya doya mesajlaşıp, internette gezinmek için ödemeniz gereken aylık tutar sadece12 TL olacaktır. Her Yöne SMS Paketi kayıt işlemi için yapmanız gereken, 3000 300 yazarak, 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermekten ibarettir.
Faturasız Avea kullanıcılarının yararlanabilecekleri Her Yöne SMS Paketi iptal etme bilgileri ise şu şekildedir: Her Yöne SMS Paketi iptal etme: IPTAL 3000 300 yazarak, 5555’e gönderilen ücretsiz mesaj sayesinde, Her Yöne SMS Paketi iptal etme işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Her Yöne SMS Paketi iptal edilmediği sürece, her ay Avea Her Yöne SMS Paketi, otomatik olarak yenilenecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.