Avea inTouch 2 Kampanyası Ve Avea inTouch 2 Özellikleri

Avea inTouch 2 kampanyasıBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Avea inTouch 2 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea inTouch 2 özellikleri, ve Avea inTouch 2 fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz. O halde hiç zaman kaybetmeden Avea inTouch 2 kampanyası kapsamında Avea inTouch 2 fiyatı ile ilgili detaylara bakalım:

Avea inTouch 2 fiyatı peşin olmak kaydı ile 449 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Avea inTouch 2 kampanyası kapsamında Avea inTouch 2 fiyatı 24 ay taahhütlü olmak kaydı ile, sahip olduğunuz Avea tarifesine göre, aylık 1 TL’den başlayıp 19 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Avea inTouch 2 kampanyasında almak isteyeceğiniz ek konuşma; ve internet paketlerinin de Avea inTouch 2 fiyatını aylık ödemelerde yükselteceğini belirtmemiz gerekmektedir. Avea inTouch 2 fiyatına, Avea inTouch 2 kampanyası dahilinde, ilk 3 ay 1 GB internet, ve Avea Bulutt 4 GB saklama alanının da dahil olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea inTouch 2 özelliklerinden de söz etmek istediğimizde, ilk olarak karşımıza Android 4.0.4 işletim sistemi çıkmaktadır. 4 inç dokunmatik ekranı bulunan Avea inTouch 2’nin 10 milimetre inceliği, ve 130 gram ağırlığı bulunmaktadır. 5 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Avea inTouch 2 özellikleri arasında 1 GHz Qualcomm işlemci de yer almaktadır. Avea inTouch 2’nin, siyah, ve beyaz olmak kaydı ile iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Hafızası MicroSD kart ile 32 GB’a kadar genişletilebilmektedir. Avea uygulamaları, ve Avea teması Avea inTouch 2 içerisinde ön yüklü olarak elinize ulaşmaktadır. 1650 mAh gücünde pil, Wi-Fi; ve GPS, Avea inTouch 2 özellikleri arasında yer alan diğer detaylar olarak karşımıza çıkmaktadır.
Avea inTouch 2 kampanyası, 31 Ağustos 2013 tarihine kadar devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.