Avea inTouch 3 Kampanyası Hakkında Bilgiler

Avea inTouch 3 kampanyasıBu yazımızda sizlere Avea inTouch 3 kampanyası ile ilgili bilgiler vererek, Avea inTouch 3 fiyatından; ve kısaca Avea inTouch 3 kampanya şartlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea inTouch 3 sahibi olmak isterseniz, zaman kaybetmeden Avea inTouch 3 kampanyası, Avea inTouch 3 fiyatı, ve Avea inTouch 3 kampanya şartları gibi bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Avea inTouch 3 kampanyasında belirlenen Avea inTouch 3 fiyatı, tarifenize göre değişiklik göstermekle birlikte, aylık 1 TL’den başlamakta, ve 25 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir. Avea inTouch 3 kampanyası kapsamında ilk üç ay, 1 GB internet, Avea Müzik’ten 50 şarkıyı hediye olarak indirebiliyor, ve Avea Bulut’tan bir senelik dört GB depolama alanı kazanabiliyorsunuz. Avea inTouch 3 fiyatı peşin alımlarda 549 TL olarak ücretlendirilmektedir.
Avea inTouch 3 kampanya şartlarına dayanarak, Avea inTouch 3 fiyatını ödeyip Avea inTouch 3 kampanyasına dahil olarak aldığınız Avea inTouch 3’ün özellikleri hakkında da bilgi sahibi olmak isterseniz, hemen sizlere detayların aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:
Avea inTouch 3 özellikleri arasında yer alan ekran boyutu 4.5 inçtir. Android 4.2.2 işletim sistemini kullanan Avea inTouch 3, 5 MegaPiksel dahili kamera, ve çift çekirdekli 1.3 GHz işlemci ile gelmektedir. 1 GB RAM’e sahip olan Avea inTouch 3 özellikleri arasında 4 GB dahili hafıza; ve 9.2 milimetrelik incelik ile birlikte 140 gram ağırlık, siyah, ve beyaz renk alternatiflerinden de söz etmemiz gerekmektedir.
Avea inTouch 3 kampanyası 31 Ağustos 2014’e kadar geçerli olacaktır, ve Avea inTouch 3 sayısı stoklarla sınırlıdır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea inTouch 3 Kampanyası Hakkında Bilgiler” için 2 yorum

  1. İntouch3 aldım arızalı cıktı garantiye gönderdim gelmiş gitmiş arıza sorunu çözülmemiş hic haberimiz yok 20 günü Vecdi hala haber yok bu nasıl bir hizmettir anlamış değilim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.