Avea iPhone 5s Kampanyası Ve iPhone 5s Fiyatı Hakkında Bilgiler

Avea iPhone 5s kampanyasıBu yazımızda sizlere Avea iPhone 5s kampanyası ile ilgili bilgiler vererek Avea iPhone 5s kampanyası kapsamındaki iPhone 5s fiyatını aktaracağımızı, ve iPhone 5s özellikleri ile ilgili de kısaca bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden Avea iPhone 5s kampanyası hakkında bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Dilerseniz Avea iPhone 5s kampanyası ile ilgili bilgilerin aktarımına iPhone 5s fiyatı hakkındaki, en çok merak edilen detay hakkındaki detayları aktararak başlayalım: iPhone 5s fiyatı, bir kaç faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İlk olarak, iPhone 5s’in hafızasının 16 GB; ve 32 GB olarak farklılık gösterdiğini, ve iPhone 5s fiyatının buna göre değişiklik gösterdiğini belirtelim. iPhone 5s fiyatı, Avea iPhone 5s kampanyası kapsamında ne kadar süre ile kontrat yapıldığına göre de değişiklik göstermektedir, ve bunun için iki sene, ve üç sene kontrat alternatiflerinizin bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Ayrıca, iPhone 5s fiyatı, Avea iPhone 5s kampanyasına dahil olunan tarife ile de alakalı olarak değişiklik göstermektedir. Ek olarak bir paket alacak olursanız da iPhone 5s fiyatının artacağını belirtmeyi unutmamalıyız.
Avea iPhone 5s kampanyası kapsamında iPhone 5s fiyatının neye göre belirlendiğini aktarmamızın sonrasında, 16 GB iPhone 5s fiyatının, 24 aylık taahhüt ile, aylık 64 TL’den başlayıp 110 TL’ye kadar arttığını belirtmemiz gerekmektedir. 36 ay taahhüt ile iPhone 5s fiyatı 35 TL’den başlamakta, ve 81 TL’ye kadar attış göstermektedir. 32 GB iPhone 5s fiyatı 24 ay taahhüt ile 79 TL’den başlamakta, ve 125 TL’ye kadar artış göstermektedir. 36 ay taahhüt ile 32 GB iPhone 5s fiyatı 45 TL’den başlamakta, ve 91 TL’ye kadar artış göstermektedir. iPhone 5s fiyatı için belirttiğimiz rakamlar her ay düzenli olarak ödenecektir.
16 GB iPhone 5s fiyatı peşin olarak 2.149 TL iken 32 GB iPhone 5s fiyatı 2.399 TL olarak belirtilmekte. Peki Avea iPhone 5s kampanyası kapsamı ve geçerlilik süresi ne zaman sona eriyor? Avea iPhone 5s kampanyası 31 Aralık 2013’e kadar geçerliliğini sürdürmektedir.
İsterseniz kısaca iPhone 5s özellikleri ile ilgili de bilgi sahibi olalım: 4 inç retina ekran ile gelen iPhone 5s özellikleri arasında parmak izi sensörü de yer almaktadır. iPhone 5s özellikleri arasında yer alan 8 MegaPiksel iSight kameranın True Tone Flaş özelliği de bulunmaktadır. HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştirebilen iPhone 5s’in kamerası yüz tanıma özelliğine de sahip bulunmaktadır. iPhone 5s özellikleri arasında iOS 7 işletim sistemi de yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.