Avea Kampanyalar Dahilinde Nokia X2-01

GSM operatörleri arasında süregelen rekabet, numara taşıma ile daha fazla ortaya çıktıktan sonra, daha farklı yönlere kaymaya başladı; ve, cihaz kampanyaları ile devam etti. İnternetin yaygın olarak kullanıldığı günümüzde, internet bağlantısı sağlayan Wi-Fi’li cep telefonlarının üzerine bir de klavyeli olanları eklenince, Avea da, avea kampanyalar sayfasında, yeni kampanyalar gerçekleştirmeye karar vermiş gibi görünüyor. Avea kampanyalar sayfasına baktığımızda, avea cihaz kampanyaları içerisinde, son dönem telefon kampanyasının, Nokia X2-01 kampanyası olduğunu görmekteyiz.

Avea kampanyalar sayfasında bahsedilen Qwerty klavyeli Nokia X2-01 cep telefonu kampanyası hakkında sizleri biraz bilgilendirelim:
Avea kampanyalar sayfasından edinmiş olduğumuz bilgiye göre, Nokia X2-01 cep telefonu kampanyası ile, Qwerty klavye olanağı ile rahatlıkla yazı yazabilecek, internette sorunsuz bir şekilde dolaşabilecek, sosyal ağların kullanımından maximum seviyede yararlanacak; ve size, istediğiniz her an, arkadaşlarınızla chat yapma olanağı tanıyacak. Avea kampanyalar sayfasında yer alan Qwerty klavyeli Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasından yararlanan avea kullanıcıları, avea kampanyalar çerçevesinde, her yöne 250 dakika konuşma; ve internette 250 MB sınırında doya doya gezinme şansına her ay sahip olacak. Ayrıca, avea kampanyalarında verilen bilgiye göre, 1 yıl boyunca faydalanabileceğiniz hediye konuşma ve internet imkanları esnasında, axess kredi kartınız var ise, 299 TL’ye sahip olacağınız Nokia X2-01 cep telefonuna, peşin fiyatına 12 taksitle sahip olma imkanı yakalayacaksınız.
Avea kampanyalar arasında yerini alan Qwerty klavyeli Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasına katılmak için bilmeniz gereken önemli noktalar ve kampanya koşulları:
*Avea kampanyaları arasında yer alan Qwerty klavyeli Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasına katılım 31 Mayıs 2011’de sona erecektir.
*Avea kampanyalar kapsamında Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasından, avea bireysel faturalı hat sahipleri ile, avea kamu hattı kullanıcıları ve faturasız avea hattı kullanan avea müşterileri faydalanabileceklerdir.
*Avea kampanyalar kapsamında 299 TL’ye avea kullanıcıları ile buluşturulan Qwerty klavyeli Nokia X2-01 cep telefonuna, Axess kredi kartınızla, peşin fiyatına 12 taksitle aylık 24.9 TL ödeyerek de sahip olabilme imkanınız bulunmaktadır.
*Avea kampanyaları dahilinde satın alacağınız Nokia X2-01 cep telefonunu aldıktan sonra, ücretsiz olarak göndereceğiniz SMS’e KAYIT yazıp 2201’e göndermeniz halinde, kampanya başlangıcınız gerçekleştirilmiş olacaktır.
*Avea kampanyalar çerçevesinde yer alan Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasına katılan faturalı avea müşterileri, KAYIT yazıp 2201’e ücretsiz mesaj gönderdikten en geç 24 saat sonra, kendilerine gelen bir bilgilendirme mesajı ile aydınlatılacaklardır. Mesaj ile size, 12 ay boyunca faydalanabileceğiniz, 250 dakika her yöne konuşma; ve 250 MB internet imkanlarından faydalanabileceğiniz bildirilecektir. Bu mesajın ardından, hediye kullanımınıza başlayabileceksiniz demektir.
*Avea kampanyalar çerçevesinde Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasına katılan, avea faturasız hat sahipleri de cep telefonlarını aldıktan sonra 2201’e KAYIT yazıp ücretsiz mesaj göndereceklerdir. Ancak sonrasında gelen bilgilendirme mesajının ardından yükleyecekleri 20 TL kontör ile, 250 dakika her yöne ve 250 MB internet imkanından yararlanabileceklerdir. Kısacası, avea faturasız hat sahiplerinin, kampanya hediyesinden faydalanabilmek için, her ay 20 TL kontör yüklemeleri gerekecektir.
*Avea kampanyalar kapsamında yer alan Qwerty klavyeli Nokia X2-01 cep telefonu kampanyası stoplar ile sınırlıdır.
Avea kampanyalar kapsamında yer alan Nokia X2-01 cep telefonu kampanyasından faydalanan avea müşterilerinin telefonları ile güzel şeyler konuşmalarını temenni ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu İlk 10 Sıralaması başlıklı makalemizde cep telefonları, cep telefonu ve en iyi cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea Kampanyalar Dahilinde Nokia X2-01” için 3 yorum

  1. avea kanpanyasından nokiax2 telefon aldım kanpanyasından faydalanmak için kayıt yazıp 22o1 e gönderdik bana gelen cevap kanpanya dahili değilsiniz acaba kandırılıyormuyuz başka şekilde daha ucuzda alabilirdim lütfen eger kanpan yadan faydalanamıyorsam nasıl iade edebililirim yardımcı olurmusunuz SAYGILAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.