Avea Kampanyalar İçerisinde 6 Saat Bedava Kampanyası

Avea, Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden bir tanesidir. Ve sürekli olarak Avea kampanyalar düzenlemektedir. Avea kampanyaların bazıları, avea kullanıcılarına özel kampanyalar iken; bazıları da, avealı olmayıp da sonradan aveaya geçenlerin faydalanabileceği kampanyalardır. Avea kampanyalar arasında en çok ilgi görenlerden bir tanesi de, elbette ki bu kategoride yer alan kampanyalardır.

Avealı olursam; ve faturasız, ön ödemeli bir avea hat sahibi olursam, avea kampanyalarda, ne gibi bir kampanya ile karşılaşırım şeklinde bir düşünceniz varsa, hemen sorunuzu yanıtlayalım: Avealı olursam; ve ön ödemeli avea hat sahibi olmak istersem, avea kampanyalar içerisinde, Her yöne 6 saat kampanyasından faydalanırım…Avea kampanyalar içerisinde yer alan bu kampanyadan faydalanmak sizin elinizde, Aveaya geçerseniz, her yöne 6 saat kampanyasından faydalanırsınız.
Aveaya geçene her yöne 6 saat bedava avea kampanyasının detayları hakkında bilgi vermek istersek:
Numara taşıma ile, numarasını, avea ön ödemeli hatta taşıyan ve artık bir avea kullanıcısı olan kişiler, avea kampanyalar dahilinde yer alan, her yöne 6 saat bedava kampanyasından yararlanmaya başlarlar. Kampanyadan faydalanmak için, ilk olarak avea, ön ödemeli hat olan numaranızdan KAYIT yazarak 5660’a kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesajınız onaylandıktan sonra ise, 20 TL yükleme yaptığınız hattınızdan, her yöne 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 60 dakika; yani 1 saat kazanırsınız. Kazandığınız bu 60 dakikayı 30 gün içerisinde bitirmek durumundasınız; aksi takdirde, kalan dakikalarınızı 31. gün kullanamayacaksınız. 31. gün ile başlayan yeni yönemde, yeniden 20 TL yüklemeniz gerekmektedir ki bir 60 dakika daha kazanabilesiniz. Ve bu süreç 6 ay boyunca bu şekilde devam ederek, 30 gün aralıklarla yüklediğiniz her 20 TL’lik yüklemenizde, size 60 dakika hediye konuşma imkanı verilecektir.
Avea kampanyalar dahilinde sahip olmuş olduğunuz bu hediye dakikalardan, sadece yurtiçi, ve GSM operatörleri ile sabit telefon numaralarını arama hakkına sahipsinizdir. Bunun dışında arayacağınız herhangi bir numara, tarifeniz üzerinden ücretlendirilecektir.
Avea kampanyalar ile kazanmış olduğunuz 6 saat bedava kampanyasındaki dakikalarınızı, başka bir numaraya transfer edebilmeniz gibi bir durum söz konusu değildir.
Avea kampanyalar ile sahip olmuş olduğunuz, numara taşıma işlemi sonrasındaki ön ödemeli hattınızdan kazandığınız 6 saat bedava avea kampanyası dahilinde kazanmış olduğunuz hediyelerinizi, satın alacağınız yeni bir hatta devretmeniz mümkün değildir.
Bumara taşıma işlemi ile sizlerle buluşturulan avea kampanyası, 22 Ekim 2010 tarihinden itibaren geçerlilik kazanmıştır.
Avea kampanyalar dahilinde numara taşıma işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde, kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz; çünkü avea, kişiler için sunulmuş bir şans niteliğindedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.