Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde hemen Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi’ni tanımaya başlayalım:

Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi’nin avantajı, faturalı hat kullanımında karşılaşılmayacak olan şok faturalardır. Bunun nasıl olacağına gelince, Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi’ni kullanan kişi, Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi dolduğunda, faturasını aşmak durumunda kalmaz, çünkü hat kullanıma kapanır. Kişi, hattını yeni fatura dönemine kadar kullanabilmek için yeni paketler alabilir; hatta isterse faturalı hattına Lira yüklemesi gerçekleştirebilir. Ama bu tamamen kendi kontrolündedir; ve kendisinden habersiz hiç bir şey olmayacaktır…
Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi’nin aylık fatura bedeli 20 TL’dir. Bu fiyata dahil olan şeyler, aylık 250 MB cepten internet, aylık 250 adet her yöne SMS, aylık 250 dakika her yöne konuşmadır… Peki ya bu haklarınızı doldurursanız ne olur? Her yöne 100 dakika kazanmak için Ek Dakika Paketi’ne aylık 5 TL’ye kayıt olabilirsiniz. Her yöne 100 SMS gönderebilmek için Ek SMS paketine kaydolur; ve aylık 5 TL ödersiniz. Ek internet Paketine dahil olmak için yine aylık 5 TL öder, ve 100 MB internet kullanımından yararlanmaya başlarsınız…
Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi’ne dahil olmak için, numaranızı Avea’ya taşıyabilir, ya da yeni hat alabilir, faturasız hattınızı faturalı hatta çevirebilirsiniz. Tüm bunları sizin adına, Avea bayileri, ya da Avea Müşteri Hizmetleri gerçekleştirecektir.
Avea Kontrolü Seç 250 Tarifesi’nde, kalan ses, kalan SMS; ya da kalan internet miktarınızı öğrenmek için, DETAY SES, DETAY SMS, DETAY INTERNET mesajlarından her birini kısa mesaj ile 9333’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.