Avea Kontrolü SEÇ 500 Tarifesi Hakkında Bilgiler

Avea Kontrolü S.E.Ç. 500Bu yazımızda sizler için Avea Kontrolü SEÇ tarifeleri arasında yer alan Avea Kontrolü SEÇ 500 ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea’da iseniz; ve faturalı hat kullanımı gerçekleştiriyorsanız, Avea Kontrolü SEÇ faturalı alternatifler arasında yer alan Avea Kontrolü SEÇ 500 ile ilgili bilgileri sizlere, hiç zaman kaybetmeden aktarmaya başlayalım:

Avea Kontrolü SEÇ faturalı alternatifler arasında yer alan Avea Kontrolü SEÇ 500’de, hattınızda yüklü olan konuşma, SNS, ya da internet sınırını doldurmanız halinde, Avea Kontrolü SEÇ tarifeleri arasında yer alan Avea Kontrolü SEÇ 500 tarifesini kullanmaya devam edemezsiniz; ve bu durum da size, bildiğinizden daha fazla bir fatura miktarı olarak yansımamaktadır. Avea Kontrolü SEÇ 500 tarifesini kullanmaya devam etmeniz için yapmanız gereken tek şey, hattınıza istediğiniz kadar dakika, SMS, ya da internet kullanım hakkı yükleyerek, Avea Kontrolü SEÇ 500 tarifesini kullanmaya kaldığınız yerden, kontrollü bir şekilde devam etmektir.
Avea Kontrolü SEÇ tarifeleri arasında yer alan Avea Kontrolü SEÇ 500 dahilinde, tüm Avea kullanıcıları ile sınırsız konuşursunuz. Her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 500 SMS; ve 500 MB internet kullanımı da Avea Kontrolü SEÇ 500 tarifesi kapsamında yer almaktadır. Ve tüm bunlar için ödeyeceğiniz aylık tutar sadece 35 TL’dir. Almak istediğiniz 100 dakika konuşma için 5 TL ek ücret ödeyebilir, 100 SMS; veya 100 MB internet için de, her birine ek 5 TL ödemek şartı ile Avea Kontrolü SEÇ 500 tarifesini kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Avea Kontrolü SEÇ tarifeleri arasında yer alan Avea Kontrolü SEÇ 500 kullanımını gerçekleştirmek için, Avea’ya numaranızı taşımanız, yeni bir Avea hat almanız; ya da faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea Kontrolü SEÇ 500 Tarifesi Hakkında Bilgiler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.