Avea Online İşlemler Uygulaması Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea tarafından, Avea kullanıcıları için geliştirilmiş olan Avea Online İşlemler Uygulamasından söz edeceğiz. Avea Online İşlemler Uygulamasını, Android, Nokia, BlackBerry, IOS cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Avea Online İşlemler Uygulamasını seçmeniz halinde, 3G işlemlerinden fatura ödeme işlemlerine, hat işlemlerinden tarife işlemlerine kadar pek çok işlemi, cep telefonunuz ile ücretsiz bir şekilde uygulama şansına sahip olacaksınız.
Avea Online İşlemler Uygulamasını kullanmak için yapmanız gereken tek şey, Avea’nın internet sitesine girerek, telefonunuza uygun olan linki seçip, Avea Online İşlemler Uygulamasını cihazınıza indirmekten ibaret.
Avea Online İşlemler Uygulamasını cep telefonunuza indirmek, ve de cep telefonunuz ile Avea Online İşlemler Uygulamasını, Avea hattınızdan kullanmak, tamamen ücretsizdir. Buna göre, tüm Avea işlemlerinizi, Avea Online İşlemler Uygulaması ile, oturduğunuz yerde gerçekleştirebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea Online İşlemler Uygulaması Hakkında Bilgiler” için bir yorum

  1. avea online işlemlerde indirme var-
    yannız link part veya rar gibi dowlond yok
    yetkiliye bu wed den link ve dowlond yüklemesini istiyorum
    parçalar kırık üye olduğum da indirdedim programı indiemedi wed hatalı
    benim görüşüm bu yetkiliye slm lar saygımla!!!!!!!!??????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.