Avea Platinum Tarifesi Ve Avea 8080 Tarifesi Hakkında Bilgi

Bu yazımızda sizler için Avea Platinum tarifesi hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Avea 8080 tarifesi olarak da bilinen Avea Platinum tarifesi, Avea kullanıcılarına özel bir fırsat niteliğinde sunulmuş bulunmaktadır. Peki Avea Platinum tarifesi, ya da Avea 8080 tarifesi hakkında bilmemiz gerekenler neler?

Avea 8080 tarifesi, ya da Avea Platinum tarifesinin aylık 80 TL ücreti bulunmaktadır. Avea 8080 tarifesinde, 80 saat konuşma olanağına sahip olursunuz. Bu 80 saatlik konuşmanın 26 saati Avea’lılarla, 26 saati sabit hatlarla, ve diğer 26 saati de diğer GSM operatörleri ile gerçekleştirilmektedir.
Avea Platinum tarifesi, ya da Avea 8080 tarifesine geçmek için yapılması gereken tek şey 80 yazmak, ve 8080’e kısa mesaj göndermek, ya da Avea bayilerine giderek, Avea Platinum tarifesine geçiş talebinde bulunmaktan ibarettir. Avea Platinum tarifesi iptal edilmediği sürece, her ay otomatik olarak yenilenmekte olan bir Avea hizmeti olacaktır. Avea Platinum tarifesinden yararlanmak için, 31 Aralık 2012’ye kadar zamanınız var. Acele edin…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.