Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası İle İlgili Bilgiler


Bu yazımızda sizlere, Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası için katılım tarihleri 22 Aralık 2012 – 24 Şubat 2013 arasında değişiklik göstermektedir. Dilerseniz zaman kaybettirmeden, Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyası bilgilerine birlikte göz atalım:


Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyasına dahil olarak kazanan bir kişi 2013 model Vespa, Beş kişi Samsung Smart TV, elli kişi ise Avea İntouch kazanarak ödüllendirilecektir. Peki Avea Renkli Yaşam Paketleri ile ilgili bilmemiz gerekenler neler, Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyasına nasıl katılım gösterebiliriz?
Öncelikli olarak PAKET yazıp 9090’a kısa mesaj göndermeli; ve Avea Renkli Yaşam Paketlerine abone olarak Avea Renkli Yaşam Paketleri Çekiliş Kampanyasına dahil olmanız gerekmektedir. Daha sonra ise, yine 9090’a, Avea Renkli Yaşam Paketlerinden hangisine dahil olmak istiyorsanız onun adını yazarak kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
Avea Renkli Yaşam Paketlerine bakmak istediğimizde:
Anadolu Ajansı Haber Paketi = HABER
Astroloji Paketi = BURÇİSMİ
Basketbol Paketi = BASKETBOL
Karikatür Paketi = GUL
Kamu Haber Paketi = KAMU
Magazin Paketi = MAGAZIN
Film Paketi = FILM
Sinema Haber Paketi = SINEMA
Avea Renkli Yaşam Paketlerine her dahil olunduğunda bir adet çekiliş hakkı kazanılacak; her hafta yenilenen bu paketlerde her haftaki yenileme dolayısı ile, her paket için bir çekiliş hakkı daha kazanılmış olacaktır. Avea Renkli Yaşam Paketlerinin iptali halinde ise, daha önceki kazanılmış çekiliş hakları kullanılabilecektir. Avea Renkli Yaşam Paketlerinin haftalık 99 kuruşa ücretlendirildiğini de belirtmemiz gerekmektedir.

Konu etiketleri:9090 nedir, film yaz 9090, avea 9090, avea 9090 nasil iptal edilir, avea 9090 iptali, avea 724 sinema, 9090avea, 9090 neyin telefonudur, 9090 gibi tel nedir, Vea sinema aboneligini iptal etme anahtar kelime ne
28 Aralık 20124.364 kere 7 defa yorumlanmış, etiketler:,

7 yorum yapılmış »

 • Esra demiş ki:

  Ben üyeliğimi iptal edemiyorum yardımcı olacak biri var mı acaba

 • sümeyra demiş ki:

  bende iptal edemiorum liralar gidio ya snr oldum

 • admin (author) demiş ki:

  Arkadaşlar bu konu ile ilgili yeni bir konu oluşturacağım, ana sayfadan; ya da sağ tarafta yer alan benzer yazılardan yeni konuyu bulup, iptal ile ilgili bilgilere ulaşabilir, ya da 444.500’ü arayarak müşteri temsilcilerine paket iptali istediğinizi belirtebilirsiniz.

 • Ümit demiş ki:

  Hangisine üye iseniz onun anahtar kelimesini yazıp 9o9o’a gönderin iptal olur..

  örnek ; ben aa haber üyesi idim yukarda anahtar kelimeler verilmiş HABER yazıp 9o9o’a gönderdim anında üyelik iptal oldu sizde hangisine üye iseniz onun anahtar kelimesini gönderir üyeliğinizi iptal edebilirsiniz

  not sakın böyle aldatmacalara gelmeyin hepsi operatörlerin para kazanma hilesidir

 • Ümit demiş ki:

  IPTAL HABER olacak önünde iptal olması lazım unutmuşum

 • nursena demiş ki:

  ümit arkadaşım bn dedini dnemeye calıstım ama 9o9o böle bi alıcı yoktur gnderilemedi dio ne yapmak gerekir :(

 • Can demiş ki:

  01.01.2014de ıptal olacak dıyo. Paralar gidıyo. Napacam ?

Yorum yapmak ister misiniz?!