Avea Samsung Galaxy Note 3 ön Siparişini Almaya Başladı

Samsung Galaxy Note 3Samsung Galaxy Note 3 yakında pek çok kişinin elinde olacak. Avea ise, Samsung Galaxy Note 3’ün ilk sizin elinizde olmasını amaçlıyor, ve bu amaçla, Avea, Samsung Galaxy Note 3 ön siparişini almaya başladı. Peki Samsung Galaxy Note 3 ön siparişini vererek sahip olacağınız Samsung Galaxy Note 3 nasıl olacak? Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini, ve Samsung Galaxy Note 3 kampanya bilgilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz:

Her şeyin öncesinde belirtmeliyiz ki, bugün itibari ile ziyaret edebileceğiniz Forum Bornova, Ankamali, Bağdat Caddesi, Cevahir Alışveriş Merkezi; veya İstinye Park Alışveriş Merkezi Avea bayilerinde, Samsung Galaxy Note 3’ü canlı olarak görme, deneyebilme şansına sahip olabileceksiniz. Ancak elbette, buralarda da Samsung Galaxy Note 3 satın alma şansınız henüz bulunmuyor. Belirtilen noktalarda Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini gördükten sonra; ya da yazılı basında görmüş olduğunuz Samsung Galaxy Note 3 özelliklerine güvenerek tüm Avea bayilerinde Samsung Galaxy Note 3 ön siparişi verebilirsiniz. Samsung Galaxy Note 3 ön siparişi için size tanınan süre 25 Eylül 2013’te sona erecektir.
Samsung Galaxy Note 3 ön siparişini Avea bayilerine verenler, 27 Eylül 2013 tarihinde, Samsung Galaxy Note 3 sahibi olacak olan ilk kişiler arasında yer alacaklardır. Diyelim ki Samsung Galaxy Note 3 ön siparişinden faydalanmadınız, ve 27 Eylül 2013 itibari ile Avea tarafından düzenlenecek olan Samsung Galaxy Note 3 kampanyasına dahil olmayı istiyorsunuz. Eğer Samsung Galaxy Note 3 kampanyasına katılacak olursanız, ve Samsung Galaxy Note 3 kampanyasına dahil olan ilk yüz kişi içerisine girebilirseniz, Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte size Samsung Galaxy Gear da armağan edilecek, ki Samsung Galaxy Gear, Samsung tarafından üretilen yeni akıllı saat. Yok ilk yüz kişi arasına katılamadınız, ama bin kişi içerisine girdiyseniz batarya şarj paketi, Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte sizlere hediye edilecektir.
Şimdi dilerseniz Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini kısaca gözden geçirelim: Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan Süper AMOLED ekranın boyutu 5.7 inç, ve ekran çözünürlüğü Full HD. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında S-Pen de yer alırken, Samsung Galaxy Note 3 özelliklerinden bir diğerinin de, sahip olduğu 13 MegaPiksel kamerası olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında Telefonumu Bul özelliği de yer alacak. Telefonumu Bul özelliği sayesinde Samsung Galaxy Note 3’ünüzün kaybolması durumunda, kullanımdaki tüm veriler izlenebilecek, ve kaybolan Samsung Galaxy Note 3’e kolaylıkla ulaşılabilecek. Multi Window da Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alacak; ve aynı anda pek çok program; ve pencerenin açık olmasını, pencereler arasında işlemlerin kolayca yapılabilmesini olanaklı hale getirecek.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.