Avea Samsung Galaxy S4 Kampanyası İçin Samsung Galaxy S4 Ön Siparişi Bilgileri

Samsung Galaxy S4Bu yazımızda sizlere, Avea tarafından düzenlenecek olan Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 Türkiye’ye geldiğinde, Avea, Samsung Galaxy S4 kampanyası düzenleyecek, ve buna göre, Samsung Galaxy S4’e, Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında daha uygun fiyata sahip olabileceksiniz. O halde, Avea’nın düzenleyeceği Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Avea tarafından düzenlenecek olan Samsung Galaxy S4 kampanyasına katılarak uygun Samsung Galaxy S4 fiyatı avantajından yararlanmak isteyenler, Avea tarafından hazırlanmış olan Samsung Galaxy S4 ön sipariş formunu doldurarak, Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiye sahip olacak ilk kişiler arasında yer alabilirler. Bunun için, Avea’nın Samsung Galaxy S4 ön siparişi için hazırlamış olduğu sayfaya ulaşılması, sonrasında ise, Samsung Galaxy S4 kampanyası için gerekli formun doldurulması gerekmektedir. Bunun sonrasında, Samsung Galaxy S4 Türkiye’ye geldiğinde, en uygun Samsung Galaxy S4 fiyatı ile Samsung Galaxy S4 sahibi olma şansı, Samsung Galaxy S4 ön siparişi için formu doldurmuş olan Avea kullanıcılarına verilecektir.
Samsung Galaxy S4 ön siparişi için doldurmanız gereken formda, sizden şu bilgiler istenmektedir: Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, E-posta adresiniz, Açık adresiniz, Bulunduğunuz il, Bulunduğunuz ilçe… Sonrasında ise Gönder butonuna tıklamanız yeterli olacak. Doldurmuş olduğunuz Samsung Galaxy S4 ön siparişi formu sonrasında, Avea Müşteri temsilcileri tarafından aranarak Samsung Galaxy S4 fiyatı hakkında; ve Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili olarak bilgilendirileceksiniz. Peki ya, henüz hiç görmediğiniz Samsung Galaxy S4’ü nasıl satın alacaksınız? İşte Samsung Galaxy S4 özellikleri ile ilgili bilgileri de size bu nedenle aktaracağız:
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.2 Jelly Bean olup, Samsung Galaxy S4’ün ekranı 5 inç, Full HD dokunmatiktir. 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan ana kameranın çözünürlüğü 13 MegaPikseldir. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera ise 2 MegaPiksel olarak hazırlanmıştır. 2 GB RAM’i bulunan Samsung Galaxy S4’ün üç farklı seçeneği mevcuttur. Bunlardan bir tanesi 16 GB, diğeri 32 GB; bir diğeri ise 64 GB dahili hafızalıdır. 1.6 GHz dört çekirdekli işlemci içerisine, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci daha dahil edilmiş bulunmaktadır. Li-İon 2600 mAh bataryası bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında 7.9 milimetre incelik, ve 130 gram ağırlığından da söz etmek gerekmektedir. Samsung Smart Scroll özelliği sayesinde, küçük el; ve küçük gös hareketleri ile, bir sonraki fotoğrafı, bir sonraki sayfayı açabilir, tarayıcı içerisinde yukarı, ya da aşağı ilerleyebilirsiniz. Samsung Smart Pause özelliği sayesinde ise, izlediğiniz herhangi bir videoya bakmadığınız anda görüntü durmakta, siz bakmaya başladığınızda kaldığı yerden devam etmektedir. Dual Video Call özelliği de bulunan Samsung Galaxy S4 ile, ana kamera; ve ön kameradan aynı anda kayıt gerçekleştirebilmeniz olanaklı bulunmaktadır…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.