Avea Seç Full + Full 500 Tarifesi

Avea Seç Full + Full 500Avea, birbirinden cazip seçeneklerin yer aldığı tarifeleri ile her zaman ön planda yer almaya devam ediyor. Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından kullanılan Avea, konuşması, mesajlaşması ve interneti bir arada olan üçlü paketleri ile müşterilerinin yüzlerini güldürüyor. Bu yazımızda Avea seç full + full 500 tarifesinden ve avantajlarından bahsedeceğiz.

Avea seç full artı full 500 tarifesinin faturalı hatlar için geçerli olduğunu söyleyerek konumuza başlayalım. İlk olarak paketin içeriğinden bahsedelim. Yeni müşteriler için bu tarifenin fiyatı 47 TL olup, taahhüt verilmesi halinde 42 TL’dir. Taahhüt süresi ise 12 aydır. Eğer kişi ilk kez Avea müşterisi oluyorsa ve 12 aylık taahhüt verirse Avea seç full + full 500 tarifesini 42 TL’den kullanabilecektir. Pakete tanımlı olarak aylık 1 GB kotalı internet bulunuyor. Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi ise 500 dakikadır. Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 5000 tanedir. Tüm bu haklar sadece aylık olarak tanımlanmaktadır. Ay içerisinde bitirilmeyen haklar sıfırlanır ve bir sonraki aya devretmez. Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne konuşmanın dakikası 43, 89 Kr olarak ücretlendirilmektedir. Ücretsiz SMS Bitiminde Yurt İçi Her Yöne sms yollamanın ücreti ise 41,5 Kr’dir. Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bittikten Sonra Yurt içinde kilobyte’ı 0,00492 Kr olmaktadır. Yani 1 MB internet kullandığınızda 4,92 Kr olacaktır.

Avea seç full artı full 500 Woops tarifesine geçmek isteyen Avea müşterileri ARTI FULL 500 yazıp 6363’e sms göndererek tarifeye geçebilirler.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.