Avea SEÇ Konuşmak Lazım 500 Tarifesi Hakkında Bilgiler

SEÇ Konuşmak Lazım 500 TarifesiBu yazımızda sizlere SEÇ Konuşmak Lazım 500 Tarifesi ile ilgili bilgilerden söz ederek, Avea SEÇ Konuşmak Lazım 500 Tarifesi hakkında bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de avantajlı Avea tarifeleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

SEÇ Konuşmak Lazım 500 Tarifesi ile, aylık her yöne 500 dakika konuşabilir, ve bunun için sadece 20 TL ödeme gerçekleştirirsiniz. Avea SEÇ Konuşmak Lazım 500 Tarifesi ile birlikte, mesajlaşmak, ve internet kullanımı da gerçekleştirmek istiyorsanız, bu durumda yapmanız gereken, SEÇ 100 – 100 paketine de dahil olarak 100 SMS, ve 100 MB internet hakkından da yararlanmak olacaktır. Bu paketi tercih etmeniz halinde, ek ödeme yapmanız gerekeceğini belirtmeliyiz.
SEÇ Konuşmak Lazım 500 Tarifesi için verilen aylık 20 TL’lik fiyattan, Avea’dan yeni hat alanlar ile, numarasını Avea’ya taşıyanlar, 12 ay boyunca yararlanmaktadırlar. Belirtilen fiyat, sonrasında 25 TL olarak devam edecektir. Bunun yanında, eğer telefonunuzu son 11 ay içerisinde Avea’dan başka bir hatta taşıdı, ve sonrasında yeniden Avea’ya geçiş yaptı iseniz; ya da, aynı dönemde, Avea faturasız hatta geçiş yapıp, yeniden faturalı hatta geçtiyseniz, sizden bir seferlik 30 TL tahsil edilecektir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.