Avea SEÇ Mesajlaş Paketi Hakkında Bilgiler

Avea SEÇ Mesajlaş paketiBu yazımızda sizin için Avea SEÇ Mesajlaş paketi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea SEÇ Mesajlaşma paketi nasıl yapılır, ve Avea SEÇ Mesajlaşma paketi iptali ile ilgili bilmek istediğiniz tüm detayları yazımızda bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden Avea SEÇ Mesajlaş paketi hakkındaki detayları aktarmaya başlayalım:

Avea SEÇ Mesajlaş paketi için ödeyeceğiniz aylık tutar 10 TL iken, Avea SEÇ Mesajlaş paketi sayesinde, her ay, her yöne 5000 SMS gönderme hakkına sahip olacağınızı bilmelisiniz. Bu şu anlama gelir: Avea SEÇ Mesajlaş paketi, sizin sevdiklerinizle, gönül rahatlığı ile mesajlaşmanız anlamını taşımaktadır.
Avea SEÇ Mesajlaşma paketi nasıl yapılır? Avea SEÇ Mesajlaşma paketi nasıl yapılır sorusunun yanıtı oldukça basit bir şekilde verilmektedir: 5000 SMS yazarak 5555’e; ya da 1415’e kısa mesaj göndermeniz halinde, Avea SEÇ Mesajlaş nasıl yapılır sorusunun yanıtını da bulmuş olursunuz.
Avea SEÇ Mesajlaş paketini kullanabilmek için Avea faturalı hat tarifeleri arasında yer alan şu tarifelerden birisinde bulunmanız gerekmektedir: Süper 1500, Süper 750, Süper İkili 4GB, Süper İkili 1GB, SEÇ 3000, SEÇ 1500, SEÇ 1000, SEÇ 500… Bunun dışında kalan Avea faturalı hat tarifelerinden birisini kullanıyorsanız Avea SEÇ Mesajlaş paketinden yararlanamayacağınızı üzülerek belirtmemiz gerekmektedir.
Avea SEÇ Mesajlaşma paketi iptali için yapmanız gereken şudur: IPTAL 5000 SMS yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek, ya da, Avea SEÇ Mesajlaşma iptali için IPTAL 5000 SMS yazarak 1415’e de ücretsiz kısa mesaj gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.
Avea SEÇ Mesajlaş paketinde kalan SMS miktarını öğrenmek için SMS yazabilir, ve 5555’e kısa mesaj gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Avea SEÇ Mesajlaş Paketi Hakkında Bilgiler” için bir yorum

  1. 5000 smsi iptal etmek istiyorum ama etmiyor eksik kod gönderdiniz diye mesaj geliyor hiç memnun değilim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.