Avea SMS Paketleri Dahilinde Avea Karma SMS Paketi Bilgileri


Avea Karma SMS paketiBu yazımızda sizler için Avea SMS paketleri arasında yer alan Avea Karma SMS paketi hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea SMS paketleri arasında yer alan Avea Karma SMS paketini kullanmak istiyor, ve faturalı bir Avea hattı kullanıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sizlere Avea Karma SMS paketinden söz etmeye başlayalım:


Avea SMS paketleri arasında yer alan Avea Karma SMS paketi ile, ayda sadece 12 TL karşılığında, her yöne 1000 SMS, ve Avea’lılara 10000 SMS atabilme şansına sahip olabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea Karma SMS paketinden sadece Avea faturalı hat sahibi olan bireysel Avea kullanıcıları faydalanabilmektedir.
Avea Karma SMS paketi nasıl yapılır diyenlerin yapmaları gereken, KARMA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek, ya da KAYIT yazıp 3900’a kısa mesaj göndermektir. Avea Karma SMS paketi dahilinde kalan SMS miktarını öğrenmek için SMS yazarak 6000’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu sayede, altı saat öncesine kadar olan tüm SMS miktarını öğrenebilirsiniz. Avea Karma SMS paketini iptal etmek için, IPTAL yazıp 3900’a; ya da IPTAL KARMA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Konu etiketleri:yhs-elex_22find, Avea karma pakette kalan dakikası nasıl öğreniliyor, avea süper karma paketi süresi nasıl öğrenilir, süper karma nasıl iptal edilir, avea faturasiz karma paketler, avea karma paket mesaj öğrenme, avea karma paket ne zaman bitiyor, avea karma paket, avea hediye super karma paket, avea faturalı karma paket
13 Mayıs 20135.340 kere Yorum yapılmamış, etiketler:,

Yorum yapmak ister misiniz?!