Avea Sosyal Medya Paketi

Sosyal Medya PaketiBu yazımızda sizlere, Avea internet paketleri, ve Avea faturalı internet paketleri arasında yer alan Sosyal Medya Paketi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea internet paketleri; ve Avea faturalı internet paketleri arasında yer alan Sosyal Medya Paketi ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız hemen aktaralım:

Avea internet paketleri arasında yer alan Sosyal Medya Paketi ile, Foursquare, Twitter; ve Facebook kullanımlarınız için; ve bu sosyal paylaşım sitelerinden yönlendiğiniz diğer siteler için ödemeniz gereken aylık tutar sadece 4 TL olarak belirtilmektedir. Diyelim ki Facebook ile arkadaşlarınıza mesaj gönderdiniz. Sosyal Medya Paketi, bu mesajın ücretini sizin adınıza ödemektedir. Cep telefonunuzdan, Facebook’ta paylaşılan bir videoyu izlediniz; ama video Youtube’den Facebook’a aktarılmış; olsun, siz yine de herhangi bir ödeme gerçekleştirmeden videonuzu rahatlıkla izleyebilirsiniz…
Avea faturalı internet paketleri arasında yer alan Sosyal Medya Paketi’nin aylık kullanım sınırının 75 MB olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Ama korkmayın. Siz bu sınırı doldurduğunuzda Sosyal Medya Paketi otomatikman duracak, ve, Avea internet paketlerinden herhangi birini almazsanız da yeni fatura dönemine kadar kullanılamayacaktır.
Sosyal Medya Paketi içerisinde kalan kullanım hakkınızı öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Sosyal Medya Paketi iptali için ise, IPTAL SOSYAL yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

One thought on “Avea Sosyal Medya Paketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.