Avea Süper İkili 1GB Tarifesi Hakkında Detaylı Bilgiler

Avea Süper İkili 1GB TarifesiBu yazımızda sizlere, Avea faturalı hat tarifeleri arasında yer alan Avea Süper İkili 1GB Tarifesi hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bu aralar sık olarak televizyon reklamlarında gördüğünüz Avea faturalı hat tarifeleri arasında yer alan Avea İkisi Bir Arada reklamı ile tanıtılan Avea Süper İkili 1GB Tarifesi hakkındaki detaylar yazımız içerisinde sizlere aktarılacaktır.

Avea faturalı hat tarifeleri arasında yer alan Avea Süper İkili 1GB Tarifesi dahilinde, aylık 500 dakika konuşma, ve 1 GB internet bulunmaktadır. Avea İkisi Bir Arada olanağı için aylık ödeyeceğiniz miktarın ise 19 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea faturalı hat tarifeleri arasında yer alan Avea Süper İkili 1GB Tarifesi’nden yararlanmak isteyenlerin yapmaları gereken iki alternatif bulunduğunu da belirtmeliyiz; bu alternatiflerden ilki, eğer Avea faturalı hat sahibi değil iseniz hemen bir Avea bayiine giderek Avea faturalı hat almanız, ya da numaranızı Avea’ya taşımanızın gerekliliğidir. Bunun için hiç bir ek ücret sizden tahsis edilmeyecektir. Eğer Avea faturalı hat sahibi iseniz, ve Avea İkisi Bir Arada Avea Süper İkili 1GB Tarifesi’ne geçmek istiyorsanız da yapmanız gereken şey, SUPER 1GB yazarak 6363’e kısa mesaj göndermekten ibaret olacaktır.
Avea faturalı hat tarifeleri arasında yer alan Avea Süper İkili 1GB Tarifesi’nden aylık 19 TL’ye yararlanmak isteyenlerin yapmaları gereken şey, Avea faturalı hat kullanımını 12 ay boyunca kullanacaklarına dair taahhüt vermektir. Bunun için, Avea İkisi Bir Arada kullanmaya başladığınız gün itibari ile 60 gün içerisinde SOZ yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndemreniz gerekmektedir. Aksi halde Avea Süper İkili 1GB Tarifesi’ni taahhütsüz olarak aylık 29 TL karşılığında kulanacağınızı belirtmemiz gerekir. Taahhüt vererek Avea Süper İkili 1GB Tarifesi kullanımı gerçekleştiren kişiler ise, taahhüt verdikleri ayın faturası ile birlikte ilk 12 ay boyunca Avea İkisi Bir Arada kullanımını 19 TL’den kullanıp, taahhüt süresinin sona ermesi itibari ile de Avea Süper İkili 1GB Tarifesi’ni 29 TL karşılığında kullanmaya devam edeceklerdir.
Avea İkisi Bir Arada kullanımı gerçekleştirenler, SES yazarak 5555’e kısa mesaj gönderdiklerinde, tarifelerinde kaç dakika konuşma süresi kaldığını öğrenebilirler. INTERNET yazarak 5555’e göndermeleri karşılığında ise ne kadar internet kullanımının kaldığını görebilirler. GUNCEL yazarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi halinde öğrenilecek olan ise, güncel fatura bilgisi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.