Avea Tablet Kampanyası İle Gelen Yeni iPad Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea tablet kampanyasına dahil olarak sahip olabileceğiniz Yeni iPad ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmeliyiz. Avea tablet kampanyası olarak gelen Yeni iPad, retina ekranı, ve daha pek çok özelliği sayesinde kalbinizi fethedecek. İşte Avea tablet kampanyası ile ilgili bilmeniz gereken detaylar:

Yeni iPad fiyatı, Avea tablet kampanyası dahilinde, hem tercih edilen internet paketi, hem de bunun yanında Yeni iPad’ın hafızasına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, Yeni iPad fiyatı, 16 GB dahili hafıza için 83 TL’dir. 32 GB Yeni iPad fiyatı 95 TL’den başlamakla birlikte, 64 GB Yeni iPad fiyatının da 106 TL’den başladığını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Avea tablet kampanyası ile Yeni iPad’a sahip olmak isteyen kişiler, 14 Aralık 2012 itibari ile, 31 Mart 2013 tarihine kadar Yeni iPad’ı satın alabileceklerini bilmelidirler. Yeni iPad sahibi olmak isteyen kişilerin, Avea tablet kampanyası için Avea’ya 24 aylık bir taahhüt vermeleri gerekmektedir.
Yeni iPad özelliklerine bakmak istediğimizde ise, 9.7 inç Retina ekranın, A6X çip ile birleştiğini, 5 MegaPiksel kamerada 1080 piksel kalitesinde video kaydı gerçekleştirildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Yeni iPad özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise pil ömrünün ortalama 10 saate kadar dayanabilmesidir. İcloud; ve İOS6 kullanarak bizlerle birlikte olacak olan Yeni iPad özellikleri arasında, ultra hızlı Wireless özelliğinin bulunduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.