Avea Telefon Kampanyaları 2012’nin Yeni İsmi: Nokia C3-00

Avea telefon kampanyaları, Avea telefon kampanyaları 2012; ve Avea telefon kampanyaları Nokia başlıkları altında sayılabilecek bir kampanyadan söz edeceğiz… Avea telefon kampanyaları arasına katılan yeni isim: Nokia C3-00… Qwerty klavyesi bulunan Nokia C3-00, Avea telefon kampanyaları Nokia kapsamında Bluetooth kulaklığı, ve aylık 1 GB internet hediyesi ile birlikte geliyor. Avea telefon kampanyaları 2012 kapsamında yer alan Nokia C3-00 için bir de ayrıcalık söz konusu: Avea telefon kampanyaları ile sunulan Nokia C3-00, Avea faturasız hat kullanan kişilerin kredi kartlarına, 12 ay taksitle, aylık 28.50 TL’ye sunuluyor… Peki Avea telefon kampanyaları arasına giren Nokia C3-00 hakkında başka neler bilmeliyiz?

Avea telefon kampanyaları kapsamında bulunan Nokia C3-00 kampanyasına katılım için son gün 19 Ekim 2012 günü olacaktır. Avea telefon kampanyaları Nokia ile Nokia C3-00 sahibi olan kişilere, ilk 12 ay boyunca, her ay 1 GB internet hediye edilecektir. Bunun için Nokia C3-00 sahibi olan kişilerin, ücretsiz olarak KAYIT yazıp 9393’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Daha sonra kendilerine, aylık 1 GB hediye internet kazandıklarına dair bilgi mesajı gelecektir. Bunun sonrasında, bir seferlik, 20 TL yükleme yapmaları gerekmektedir. Her ay yenilenecek olan 1 GB internet hediyesi için, Nokia C3-00 sahibi olan kişilerin de her ay 20 TL yükleme yapmaları gerekmektedir.
Avea telefon kampanyaları 2012 kapsamında sahip olunabilecek olan Nokia C3-00 için, Nokia C3-00 özellikleri hakkındaki bilgileri de sizlerle paylaşalım: Nokia C3-00 özellikleri arasında ilk olarak geniş ekranından, ve daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi QWERTY klavyesinden söz etmemiz gerekmektedir. Nokia C3-00 özelliklerinden bir diğeri de sahip olduğu 2 MegaPiksel kamerasıdır. Nokia C3-00 ile, Nokia mesajlaşma servisine, Facebook, ve Twitter gibi sosyal ağlara erişim de olanaklı bulunmaktadır. Nokia C3-00 özelliklerini saymaya devam ederken, FM radyo, müzik çalar, kablosuz internet erişimi, Nokia Chat, Windowslive Messenger… gibi programları kullanabilme gibi faktörlerden de söz etmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.