Avea Telefon Kampanyaları İle Gelecek Olan iPhone 5 Fiyatı Nedir?

Bu yazımızda sizlere, 14 Aralık 2012 Cuma günü satışına başlanacak olan iPhone 5 fiyatı 2012 ile ilgili bilgileri, iPhone 5 için düzenlenecek olan Avea telefon kampanyaları kapsamında vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 5 fiyatı nedir diyenler, iPhone 5 fiyatı Türkiye için iPhone 5 fiyatı 2012 bilgilerine, Avea telefon kampanyaları kapsamında yazımız içerisinde ulaşabileceksiniz:

Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan iPhone 5 fiyatının uygun olmasını tahmin ettiğimizi sizlere daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. iPhone 5 fiyatı nedir diyenlere güzel bir haberimiz var: iPhone 5 fiyatı 2012 iniyor, iniyor, iniyor; ve Avea telefon kampanyaları ile, aylık 24 TL’den başlıyor. Nedeni, Avea telefon kampanyalarına dahil olarak iPhone 5 satın alacak olan kişilerin, 36 aya kadar sözleşme yapabilecek olmalarından kaynaklanıyor…
iPhone 5 fiyatı nedir diyenlere, Avea telefon kampanyaları kapsamında belirtelim ki, iPhone 5 fiyatı 2012, Avea telefon kampanyalarına dahil olacak olan kişilerin kullanmış oldukları Avea tarifelerine göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, iPhone 5 fiyatı Türkiye, iPhone 5’in sahip olduğu hafızaya göre de değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre iPhone 5 fiyatı 2012 bilgilerine baktığımızda,
iPhone 5 fiyatı, 16 GB için 58, 32 GB için 75, 64 GB için de 91 TL aylık ücretlerden başlamaktadır. Bununla birlikte, iPhone 5 fiyatı Türkiye için belirtilen rakamlar, Avea telefon kampanyalarına 24 aylık sözleşme ile katılanlar için geçerlidir. Bir de iPhone 5 fiyatı 36 aylık sözleşme imzalayanlar için belirtilmelidir: 16 GB için 24, 32 GB için 36, 64 GB için 48 TL aylık ücret, iPhone 5 fiyatı Türkiye bilgilerini bizlere vermektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.