Avea Telefon Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy S3 Mini

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy S3 Mini ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz, çünkü Samsung Galaxy S3 Mini, Avea telefon kampanyaları ile birlikte sizlere ulaşıyor. Peki ya Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı nedir? Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? İşte Samsung Galaxy S3 Mini ile ilgili merak ettiğiniz her şey…

Avea telefon kampanyaları ile elinize ulaşacak olan Samsung Galaxy S3 Mini, uygun fiyatı ile göz dolduracak, ve de herkesi şaşırtacak… Neden mi? Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı aslında 999 TL… Ancak, Avea telefon kampanyaları ile sahip olacağınız; ve tarifenizde 24 ay kalma sözü vereceğiniz durumlarda, aylık 9 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmanız mümkün. Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı olan 999 TL’yi peşin olarak vermeniz halinde, ilk üç ay boyunca, size her ay Avea tarafından 250 MB internet kullanımı hediye edilecektir.
Avea telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını öğrenmemizin sonrasında, isterseniz Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerine de birlikte göz atalım: Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 1 GHz çift çekirdekli işlemcinin yer aldığını belirtmekle birlikte, 750 MB RAM’in de Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini işletim sistemi Android 4.1 olmakla birlikte, 4 inç ekranın Süper AMOLED olduğunu belirtmeyi, ve 480 x 800 piksel ekran çözünürlüğünü desteklediğini belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.
9.85 milimetre inceliğinde olan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan ağırlığın 111.5 gram olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. 5 MegaPiksel ana kamerası bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan ön kameranın VGA olduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz. Led flaş özelliği bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 720 piksel video kaydetme ve oynatma özelliğinin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. 8 GB dahili hafızası bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 32 GB kadar hafıza yükseltmenin de söz konusu olduğunu MicroSD kart sayesinde belirtmemiz gerekmektedir. 1500 mAh pil gücü de Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer almaktadır…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.