Avea Üçlü Avantaj 4 GB Paketi

Avea Üçlü Avantaj paketleriÜlkemizde milyonlarca cep telefonu kullanıcısı tarafından tercih edilen operatörlerden birisi olan Avea, müşterilerine uygun fiyatlardan araması, mesajlaşması ve interneti bol olan fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Avea Üçlü Avantaj 4 GB tarifesinden ve nasıl yapılabileceğinden bahsedeceğiz.

Avea ve Türk Telekom işbirliği çerçevesinde sunulan Avea Üçlü Avantaj Paketi %40’a varan indirim fırsatı sunuyor. Eğer Türk Telekom ve TTnet bireysel aboneliği varsa %40, bunlardan sadece birisi varsa bu sefer de %20 indirim fırsatı sunulmaktadır. Üçlü Avantaj 4 GB Tarifesi alan aboneler 1000 dakika her yöne, 5000 SMS her yöne ve 4 GB cepten internet kullanabiliyor. Avea Üçlü Avantaj 4 GB tarifesine dair diğer detaylar aşağıdaki gibidir:

Avea Üçlü Avantaj Paketi’nde hem TTnet hem de Türk Telekom abonesi olan üyeler 12 aylık taahhüt verdiklerinde 39 TL karşılığında bu paketten yararlanabilecekler. Her iki abonelikten sadece 1 tanesine abone olan kişiler ise 12 aylık taahhütlerine karşılık 52 TL’ye bu kampanyadan faydalanabilecekler. Peki, Avea Üçlü Avantaj Paketi nasıl yapılır? Bu kampanyadan faydalanmak isteyen abonelerin UCLUAVANTAJ yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını da yazıp 5555’e kısa mesaj atmaları yeterli olacaktır. Başvuru koşullarını sağladıkları takdirde kampanyadan faydalanmaları için gereken işlemler başlayacaktır. Eğer aboneler herhangi bir

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.