Avea Üçlü Avantaj 4GB Hakkında Bilgiler

Üçlü Avantaj 4GBSizin için bu yazımızda Üçlü Avantaj 4GB hakkında bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Avea’nın sizler için sunmuş olduğu, her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS, ve 4 GB internet avantajından, ayda sadece 39 TL’ye yararlanmak isterseniz, zaman kaybetmeden Üçlü Avantaj 4GB’ın detaylarını öğrenmeye başlayalım…

Üçlü Avantaj 4GB, Türk Telekom, ve TTNET müşterilerine özel olarak hazırlanmış, kullanıcılarına %20 – %40 arasında indirim olanağı sağlayan bir tarife. Eğer, hem Türk Telekom, hem de TTNET abonesi iseniz kazanacağınız indirim %40, Türk Telekom, ve TTNET’ten sadece bir tanesine abone iseniz de kazanacağınız indirim %20 olarak belirlenmiş bulunmakta.

Hem Türk Telekon; hem de TTNET’te aboneliğiniz varsa, Üçlü Avantaj 4GB’tan aylık sadece 39 TL’ye yararlanabiliyorsunuz. Türk Telekom, ya da TTNET’ten sadece birinde aboneliğiniz varsa, Üçlü Avantaj 4GB’tan 52 TL karşılığında yararlanabiliyorsunuz. Bu fiyatlardan yararlanmak için taahhütlü Avea müşterisi olmanız gerekiyor. Aksi halde Üçlü Avantaj 4GB fiyatı aylık 65 TL’ye tekabül ediyor…

Üçlü Avantaj 4GB’tan yararlanabilmek için vermeniz gereken taahhüt 12 ay geçerli oluyor. Tarifenin indiriminden yararlandığınız Türk Telekom, ve TTNET için de 12 fatura dönemi boyunca taahhüt vermiş oluyorsunuz.

Üçlü Avantaj 4GB kayıt için yapmanız gereken, UCLUAVANTAJ yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmak, ve sonrasında 5555’e kısa mesaj göndermek. Faturasız hattınız varsa bu işlemi yapmak için önce Avea faturalı hatta geçmeniz, sonrasında belirtilen işlemi gerçekleştirmeniz gerektiğini de unutmamalısınız.

Üçlü Avantaj 4GB kalan bilgilerinizi öğrenmek için, 9333’ü arayabilir, SES, SMS, INTERNET komutlarından istediğinizi yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Borç bilgisi için ise GUNCEL yazarak 5555’e göndermeniz gerekir. Ancak bu işlemi ay içerisinde üçüncü kez yaparsanız ücretlendirileceğinizi de unutmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.