Avea Veresiye 1000 Tarifesi

Veresiye 1000 TarifesiAvea, her kesimden kullanıcısına uygun tarifeler sunmaya devam ediyor. Avea esnaf tarifesi olarak bilinen Veresiye 1000 Tarifesi hakkında bilgileri aktaracağımız yazımız içerisinde, Avea tarifelerinden birini daha tanıma şansına sahip olacaksınız; ve bunun yanında, toplam 60 TL olana kadar da faturanızı erteleme fırsatını yakalayacaksınız.

Veresiye 1000 Tarifesi
Avea Esnaf Tarifesi

Aylık 19 TL fatura ödeyerek, Veresiye 1000 Tarifesini kullananlarla sınırsız konuşabileceksiniz. Bunun yanında, her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS; ve 1 GB internet kullanım haklarına sahip olacaksınız…

Avea Veresiye Tarife’den yararlanıp, Veresiye 1000 Tarifesi ile belirtilen fiyattan Avea hattınızı kullanmak için, faturasız Avea hattınızı faturalı Avea hattına çevirmeniz, yeni hat satın almanız, ya da numaranızı Avea’ya taşımanız gerekmektedir. Ayrıca, Avea Veresiye Tarife’de bulunmaya başladığınız andan itibaren, 60 gün sonrasına kadar, 12 ay boyunca Avea’da kalma sözü vermeniz halinde söz konusu 19 TL’nin Veresiye 1000 Tarifesi için geçerli olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.