Aveadan 1 TL ye iPhone Fırsatı İle iPhone 3GS

Siz hiç, Aveadan 1 TL ye telefon alabileceğinizi düşünüyor muydunuz? Hem de Aveadan 1 TL ye telefon alırken alacağınız telefon iPhone 3GS… Hayır hayır! Şaka değil… Aveadan 1 TL ye telefon alabilirsiniz, hem de iPhone 3GS… 1 TL iPhone almayı hayal bile edemezdiniz öyle değil mi? Ama Avea ile 1 TL iPhone hayal değil, gerçek…

Avea hatlı telefonunuz ile, Avea’ya vereceğiniz 36 aylık taahhüt sonrasında, aylık 1 TL’den başlayan ödemelerle, iPhone 3GS sahibi olabileceksiniz… Avea, iPhone 3GS sahibi olmak isteyenler için tarifelerini üç gruba bölmüş durumda. Tarife grubu 1’in abonesi iseniz aylık ödemeniz gereken tutar 36 ay boyunca 28 TL… Tarife grubu 2 abonesiyseniz aylık 18 TL’yi 36 ay boyunca ödemeniz gerekirken, eğer tarife grubu 3’te yer alıyorsanız, ayda sadece 1 TL ödeyerek iPhone 3GS sahibi olabileceksiniz… Nasıl? Avea’dan süper teklif öyle değil mi?
iPhone 3GS özelliklerinden söz etmemiz gerekirse, 3.5 inç ekranda 320 x 480 piksel çözünürlük sunan iPhone 3GS, 16 milyon renk barındırdığı ekranında, kullanıcılarına kapasitif dokunmatik ekran özelliğini de sunuyor.
iPhone 3GS özelliklerinden söz etmeye devam ederken, 8 GB dahili hafızasının olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Tarayıcı olarak Safari’yi kullanan iPhone 3GS, Google Maps, ve Dijital Pusula ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Kısacası, iPhone 3GS’ye sahip olmak için, Avea tarafından sunulan 1 TL iPhone fırsatını kaçırmamanız yeterli olacak…
Aveadan 1 TL ye iPhone fırsatını yakalamak için size verilen zaman aralığı, 15 Haziran 2012 – 31 Ağustos 2012…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.