Avea’dan Mobil Veli Bilgilendirme Servisi Hizmeti

Bu yazımızda sizler için, Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi, ve Mobil Veli Bilgilendirme Servisi hakkında Avea’lı kullanıcılar için bilgi aktarımında bulunmaya ç.alışacağız. Eğer sizin de çocuğunuz, ilköğretim, ya da ortaöğretim eğitimi alıyorsa; ve siz onunla ilgili bilgilere mobil olarak ulaşmak istiyorsanız, Mobil Veli Bilgilendirme Servisi, ya da Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi’nden yararlanabilirsiniz…

Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi Sayesinde, çocuğunuzun ders programını, başarı not ortalamasını, devamsızlığını, ve bununla birlikte ihtiyacınız olan her şeyi öğrenebilme şansına sahip olabileceğinizi unutmamanız gerekmektedir. Avea tarafından sunulan Mobil Veli Bilgilendirme Servisi için istediğiniz hizmeti, 2012 – 2013 Eğitim – Öğretim yılının başlamasından itibaren almaya başlayabileceğinizi, ve bu çalışmanın, Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ortak bir çalışma olduğunu belirtmeliyiz.
Avea’lı iseniz; ve, Mobil Veli Bilgilendirme Servisi aracılığı ile çocuğunuz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Milli Eğitim Bakanlığı Çağrı Merkezi olan 147’yi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilir, Avea’nın Mobil Veli Bilgilendirme Servisi’ne aylık 2 TL’ye abone olabilirsiniz. 8383 ise, çocuğunuz ile ilgili online bilgi sorgulaması yapabileceğiniz numara olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.