Avealı Olmak İstiyorum Faturalı Hat Kullanmak İstiyorum Diyenlere Pro600 4 GB Tarifesi

Pro600 4GB TarifesiBu yazımızda, Avealı olmak istiyorum diyenler için, Avealı olmak istiyorum faturalı hat kullanmak istiyorum diyenlere özel Pro600 4GB tarifesi hakkında bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Siz de Avealı olmak istiyorum; ya da Avealı olmak istiyorum faturalı hat kullanacağım bana ne önerirsiniz şeklinde bir soru soruyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Pro600 4GB tarifesi hakkındaki bilgilerin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Avealı olmak istiyorum diyenler, Pro600 4GB Tarifesini tercih edecek olurlarsa, ilk bir sene Avea faturalı hat kullanacaklarına dair sözleşme imzalamaları halinde, ayda her yöne 600 dakika, her yöne 1000 SMS, ve cepten 4 GB internet için aylık sadece 39 TL fatura öderler. İlk bir sene sonunda ödenen 12 faturanın ardından ise, Pro600 4GB Tarifesi için 47 TL ödeyerek, haklarından yararlanmaya devam ederler.
Avealı olmak istiyorum faturalı hat kullanacağım, fakat kontrat imzalamak istemiyorum diyenler arasında yer alıyorsanız, siz de, her yöne 600 dakika, her yöne 1000 SMS, ve cepten 4 GB internet için aylık 47 TL ödeyerek, Pro600 4GB Tarifesinden faydalanabilirsiniz. Pro600 4GB Tarifesinden faydalanmak için yapmanız gereken, yeni bir Avea faturalı hat almak, ya da numaranızı Avea’ya taşımaktan ibarettir. İşlemleri ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz; bu konuda size, Avea bayilerinin yardımcı olacağını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.