Ayda 23 TL’lik Avea Woops

WoopsBu yazımızda sizlere, son günlerde reklamlarda sıok sık gördüğünüz; ve 30 Nisan 2014’te sona erecek Woops kampanyaları arasında yer alan 23 TL aylık ödeme ile yararlanabileceğiniz, her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS, ve her yöne 2 GB internet olanağından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Woops nedir diyor, ve Woops kampanyaları arasında yer alan ve aylık 23 TL’lik fırsattan yararlanmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizi anlatıp, Avea Woops’u tanıtmaya başlayalım:

Woops nedir? Avea Woops bir gençlik markası olarak çıkıyor karşımıza, ve kendisini fırsat olanağı şeklinde tanımlıyor. Yani, Woops kampanyaları arasında belirteceğimiz, ve 30 Nisan 2014’te son bulacak olan aylık 23 TL fırsatının sonrasında, yeni fırsatlarla da her an karşılaşabilirsiniz. Peki Woops kampanyaları arasında yer alan ayda 23 TL avantajının içerisinde neler var?
Her yöne 500 dakika konuşma olanağını sunan Avea Woops, yine her yöne 5000 SMS, ve 2 GB interneti, aylık 23 TL’ye sunuyor. Peki ya internet kullanımında 2 GB’ı aşarsak? Durun, hemen paniğe kapılmayın. Yine internet kullanmaya devam ediyor, hem de paket aşım ücreti ödemiyorsunuz. Sadece, faturanız kesilene kadar kullanım hızınız düşürülüyor. Faturanızın kesilmesinin sonrasında ise yine hızlı bir şekilde internet kullanmaya devam edebiliyorsunuz.
Herhangi bir Avea faturasız tarifesi kapsamında iseniz, SUPER FIRSAT TC KİMLİK NO yazarak 4545’e kısa mesaj göndermeniz halinde Woops fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Faturalı hat sahibi iseniz S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıt olmuş olmanız gerekiyor. Sonrasında, SOZ yazarak 60 gün içerisinde 5555’e kısa mesaj göndermeli, ve 12 ay boyunca Avea faturalı tarifelerinde kalmaya söz vermelisiniz. Bunun ardından ise Woops’a katılmak için YENIYIL yazarak 4545’e kısa mesaj göndermelisiniz. Woops’tan çıkmak için, Woops nasıl iptal edilir diyenlerin yapmaları gereken işlem: IPTAL YENIYIL yazarak 4545’e göndermekten ibarettir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.