HTC One Kampanyası İçin Avea İle HTC One Ön Sipariş Formu

HTC OneBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alacak olan HTC One kampanyası için HTC One özelliklerine; ve HTC One ön sipariş bilgilerine birlikte göz atalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alacak olan HTC One kampanyası için doldurmanız gereken ön sipariş formu, Avea’nın resmi internet sitesinde yayınlanıyor; ve ön sipariş formunda istenen bilgiler şu şekilde aktarılıyor: Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, E-posta adresiniz, Açık adresiniz, İliniz, İlçeniz… HTC One kampanyası için ön sipariş formunun en altında ise, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One kampanyasına katılmak için taahhütlü alış yapmanız halinde, HTC One kampanyasının koşullarını kabul etmiş olacağınız belirtiliyor. HTC One fiyatını peşin olarak öder; ve HTC One sahibi olursanız, HTC One kampanyası katılımını gerçekleştirmemiş oluyorsunuz.
HTC One kampanyasına katılarak HTC One sahibi olursanız, ve bunun için ön sipariş formunu doldurursanız, HTC One’ı görmeden almış olacaksınız. Peki HTC One özelliklerini merak etmiyor musunuz? Bu konuda da hemen sizlere kısaca bilgi aktarımında bulunalım: HTC One özellikleri arasında 4.7 inç Full HD ekrandan öncelikli olarak söz etmemiz gerekmektedir. HTC One özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise HTC One’ın alüminyum kaplama olan kasasıdır; bu kasa tek parçadan oluşmaktadır. Android 4.1.2 işletim sistemini kullanan HTC One özellikleri arasında Qualcomm Snapdragon 600 1.7 GHz dört çekirdekli güçlü işlemciden de söz etmemiz gerekmektedir. HTC One özellikleri arasında yer alan GorillaGlass 2 korumalı LCD 3 ekran ile birlikte HTC Sense 5.0 arayüzünden de söz etmeliyiz. HTC One’ın kamerası ise UltraPiksel özellik taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.