HTC One Mini Kampanyası Ve HTC One Mini Fiyatı Hakkında Bilgiler

HTC One MiniBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC One Mini kampanyası hakkındaki detayları, ve HTC One Mini özellikleri ile birlikte HTC One Mini fiyatı bilgilerini Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini kampanyası ile ilgili aktaracağımız bu bilgiler arasında bulabileceksiniz:

HTC One Mini kampanyası için vereceğimiz bilgilere ilk olarak HTC One Mini fiyatı ile ilgili detaylardan başlayalım: HTC One Mini fiyatı, 24 ay taahhütlü olmak kaydı ile, sahip olunan Avea tarifesine göre 29 TL’den başlıyor; ve 71 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor. Tarifenize ek olarak internet, konuşma, ya da mesajlaşma gibi ayrıntılar da HTC One Mini ile birlikte size sunulacak olursa HTC One Mini fiyatı daha yükseliyor, HTC One Mini fiyatının peşin olarak 1399 TL olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini fiyatı ile ilgili bilgilerin sonrasında HTC One Mini özelliklerini de hemen gözden geçirelim: İnceliği 9.25 milimetre olan HTC One Mini’nin ekran boyutu 4.3 inç; ve HD kalitesinde ekran çözünürlüğü sunuluyor. Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen HTC One Mini özellikleri arasında 16 GB dahili hafıza, ve 1 GB RAM’den de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Qualcomm Snapdragon 400 chipseti, ve çift çekirdekli 1.4 GHz işlemcisi ile birlikte gelecek olan HTC One Mini özelliklerinden bir diğeri ise 3G ile konuşma süresinin 13.27 saat olması, 692 saat ise bekleme süresine sahip bulunuluyor. HTC UltraPiksel dahili kamerası bulunan HTC One Mini özellikleri arasında, görüntülü konuşmaya olanak tanıyan ön kameranın ise 1.6 MegaPiksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini kampanyasından faydalanmak için 31 Aralık 2013’e kadar zamanınız bulunuyor…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.