İndirimli Süper Paket Kampanyası Turkcellde Çok Avantajlı

Turkcell indirimli Süper Paket kampanyası ile, 59 TL yerine 49 TL ödemeniz mümkün. Tüm Turkcell Bireysel faturalı hat sahiplerinin 12 ay boyunca taahhüt vermeleri suretiyle geçebilecekleri Turkcell İndirimli Süper Paket Kampanyasında, sabit fiyat avantajından 12 ay boyunca faydalanabilmeniz sağlanacaktır. Turkcell İndirimli Süper Paket kampanyasına başvurmak için ise, Süper paket abonesi olmanız; ya da herhangi bir diğer kampanyayı kullanıyor olmanız, sizin için herhangi bir soruna sebebiyet vermeyecektir. Yapmanız gereken tek şey, 12 ay taahhüt ile Turkcell İndirimli Süper Paket kampanyasından faydalanmak istediğinizi belirtmektir.

İndirimli Süper Paket sizlere ne gibi avantajlar sunuyor; hemen bu konuda sizleri kısaca bilgilendirelim: Her ay, 500 dakika, her yöne bedava konuşma imkanına sahip oluyorsunuz. Akşam 21:00 ile, sabah 09:00 saatleri arasında, tüm Turkcell aboneleri ile, sınırsız; bedava konuşma şansına sahip oluyorsunuz. Bunun yanısıra, haftanın iki günü de yine tüm Turkcell’lilerle bedava ve sınırsız konuşma şansına sahip olmanız mümkün.
Süper paket kullanıcıları bu avantajdan 59 TL karşılığında yararlanıyor. Siz eğer şimdi, 12 ay taahhüt vererek, İndirimli Süper Paket kampanyasına dahil olmanız mümkün. Süper paketten İndirimli süper paket kampanyasına geçenlerin, gelecek faturaları direk 49 TL olarak yansıtılıyor; ancak eğer farklı bir kampanyadan yararlanıyorsanız, yeni fatura döneminden itibaren, indirimli süper paket kampanyasına dahil ediliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu İlk 20 Sıralaması başlıklı makalemizde cep telefonu, en iyi cep telefonu ve en iyi cep telefonu sıralaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.