iPhone 4 Avea Kampanyası İle iPhone 4 Fiyatı Ayda 1 TL

iPhone 4Bu yazımızda sizlere iPhone 4 Avea kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 4 fiyatı, iPhone 4 Avea kampanyası ile birlikte, ayda 1 TL’den başlıyor… Üstelik, iPhone 4 fiyatı için ödeyeceğiniz aylık 1 TL’yi 36 ay boyunca ödediğinizde, sözleşmeniz de tamamlanmış oluyor, yani 36 TL’ye iPhone 4 almış oluyorsunuz. Dilerseniz kampanya ile ilgili detayları sizlere hemen aktarmaya başlayalım:

iPhone 4 Avea kampanyası ile ilgili olarak şunu belirtmeliyiz ki, iPhone 4 fiyatını, Avea’ya vereceğiniz 24 ay, ya da 36 aylık taahhüt ile ödeme şansına sahipsiniz. Bunun sonucunda belirlenen iPhone 4 fiyatına ek olarak, iPhone 4 fiyatının, sahip olunan Avea tarifesine göre de değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. 24 aylık taahhüt verenler, iPhone 4 Avea kampanyası için ayda en fazla 44 TL ödemektedirler. Buna ek olarak konuşma, ya da mesajlaşma, veya internet kullanımı da talep etmeniz halinde, iPhone 4 fiyatının aylık taksit değerinin değişeceğini, artacağını belirtmeliyiz.
iPhone 4 Avea kampanyası 30 Haziran 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır. Peki diyelim ki iPhone 4 Avea kampanyasından faydalandınız, iPhone 4 özelliklerini merak ediyor musunuz? Size hiç zaman kaybetmeden iPhone 4 özelliklerinden de söz edelim: iPhone 4 özellikleri arasında ilk olarak 9.3 milimetre olan inceliğinden söz etmemiz gerekmektedir. 137 gram ağırlığı bulunan iPhone 4 özellikleri arasında 16M renkli ekran desteği sunan, IPS LCD kapasitif dokunmatik ekrandan da söz etmemiz gerekmektedir. 3.5 inç ekran boyutu bulunan iPhone 4’ün sunduğu ekran çözünürlüğü 640 x 960 piksel olarak belirtilmektedir. GPRS, EDGE, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, USB, Bluetooth… gibi farklı bağlantı alternatifleri bulunan iPhone 4 özellikleri arasında aynı zamanda IOS 4.0 işletim sisteminin kullanıldığını, bunun gündelleme ile 6.1.3 seviyesine getirildiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren bir VGA ön kamerası bulunan iPhone 4’ün ana kamerası 5 MegaPikseldir, Autofocus, LED flaş; ve Check quality gibi özellikleri içerisinde barındırmaktadır. 1 GHz Cortex A8 işlemcisi, siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan iPhone 4 özellikleri arasında Li-Po 1420 mAh olan pil gücünden de söz etmeyi unutmamak gerekmektedir. Bekleme süresi 300 saat, 3G ile konuşma süresi 7 saat iken, 2G ile konuşma süresinin 14 saat olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.