iPhone 5 Ön Siparişi İçin iPhone 5 Fiyatı Belirlendi

Bu yazımızda sizlere, Avea telefon kampanyaları içerisinde yer alan iPhone 5 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 5 ön siparişi, Avea bayilerinde, bugün itibari ile başlamış bulunuyor. Peki ya iPhone 5 fiyatı nasıl olacak?

iPhone 5 kampanyasının, Avea telefon kampanyaları kapsamında yer aldığını belirttiğimiz gün, sizlere, iPhone 5 fiyatının, Avea telefon kampanyaları ile birlikte uygun olacağını belirtmiştik. iPhone 5 ön siparişine baktığımızda da tahminimizdeki haklılığımızı görüyoruz. iPhone 5 fiyatı, iPhone 5 ön siparişi ile iPhone 5’e peşin sahip olmak isteyen kişiler için, 2.139 TL…
iPhone 5 Türkiye girişi 14 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilecek. iPhone 5 Türkiye girişinin gerçekleştirilmesi ile birlikte, Avea telefon kampanyaları içerisine iPhone 5 kampanyası da eklenecek. Bununla birlikte, iPhone 5 fiyatının, iPhone 5 ön siparişi sırasında belirtilen peşin fiyatından daha uygun olacağını tahmin ettiğimizi de belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları ile belirlenecek olan iPhone 5 fiyatı, iPhone 5 Türkiye girişi sonrasında daha fazla netlik kazanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.