iPhone 5 Ön Siparişi İçin iPhone 5 Fiyatı Belirlendi

Bu yazımızda sizlere, Avea telefon kampanyaları içerisinde yer alan iPhone 5 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 5 ön siparişi, Avea bayilerinde, bugün itibari ile başlamış bulunuyor. Peki ya iPhone 5 fiyatı nasıl olacak?

iPhone 5 kampanyasının, Avea telefon kampanyaları kapsamında yer aldığını belirttiğimiz gün, sizlere, iPhone 5 fiyatının, Avea telefon kampanyaları ile birlikte uygun olacağını belirtmiştik. iPhone 5 ön siparişine baktığımızda da tahminimizdeki haklılığımızı görüyoruz. iPhone 5 fiyatı, iPhone 5 ön siparişi ile iPhone 5’e peşin sahip olmak isteyen kişiler için, 2.139 TL…
iPhone 5 Türkiye girişi 14 Aralık 2012 tarihinde gerçekleştirilecek. iPhone 5 Türkiye girişinin gerçekleştirilmesi ile birlikte, Avea telefon kampanyaları içerisine iPhone 5 kampanyası da eklenecek. Bununla birlikte, iPhone 5 fiyatının, iPhone 5 ön siparişi sırasında belirtilen peşin fiyatından daha uygun olacağını tahmin ettiğimizi de belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları ile belirlenecek olan iPhone 5 fiyatı, iPhone 5 Türkiye girişi sonrasında daha fazla netlik kazanacaktır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.