Kaçmaz İkili Paket Hakkında Bilgiler Burada

Kaçmaz İkili PaketiBu yazımızda sizlere Kaçmaz İkili Paket, ve Kaçmaz İkili Paketi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Kaçmaz İkili Paket Turkcell kullanıcıları için hazırlanmış olup; aylık 500 dakika konuşma, ve 1 GB internet için 30 TL avantajı ile sunulmaktadır. Eğer siz de bu detayları uygun buldu, ve Kaçmaz İkili Paket hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, hemen Kaçmaz İkili Paketi ile ilgili bilgilerimizi almaya başlayalım.

Kaçmaz İkili Paketi, aylık 500 dakika konuşma, ve 1 GB interneti 30 TL’ye sağlamaktadır. Kaçmaz İkili Paket Turkcell kullanıcılarından, Hazır Kart Genç Tarife, Hazır Kart Genç Plus; ya da Hazır Kart kullanıcısı, yaşı 25’ten küçük olan kişiler yararlanabilir.
Kaçmaz İkili Paket kayıt için yapılması gereken: IKILI yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermektir. Toplamda üç sefer kullanılabilme hakkı bulunan Kaçmaz İkili Paket’in son alınabilme tarihi 30 Nisan 2014 olarak belirtilmektedir.
Kaçmaz İkili Paket kayıt için uygulanması gereken diğer yöntemler: Turkcell POS kanalı, Turkcell hatlı telefondan yapılabilecek 532 araması, ya da diğer hatlardan yapılacak, 0532 532 0000 araması ile yararlanılmaya başlanabilir.
Kaçmaz İkili Paket iptali için yapılması gereken: IPTALIKILI yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermekten ibarettir…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.