LG Optimus 3D MAX Türkiye’de Vodafone’da Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuluyor

LG Optimus 3D MAX Türkiye’ye Vodafone ile birlikte geldi. LG Optimus 3D MAX fiyatı, tarifenize göre, Vodafone’de, ayda 29 TL’den başlayan seçeneklerle sizlere sunuluyor. Öncelikle LG Optimus 3D MAX hakkında sizleri biraz bilgi sahibi yapalım, sonra da LG Optimus 3D MAX fiatı, ve LG Optimus 3D MAX Türkiye hakkındaki bilgilerden söz edelim:

LG Optimus 3D MAX özellikleri arasında ilk olarak 5 MegaPiksel kamerasından söz etmemiz gerekmektedir. LG Optimus 3D MAX özelliklerinden bir diğeri de, işletim sistemi olarak Android 2.3 kullaıyor olduğudur. 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci kullanan LG Optimus 3D MAX, 3G bağlantı özelliği, ve 4.3 inç ekran büyüklüğüne sahiptir.
LG Optimus 3D MAX özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 9.6 milimetre inceliği olmasıdır. LG Optimus 3D MAX, 2D görüntü, ve video kayıtlarınızı 3D’ye dönüştürürken, sizlere 3D oyun oynama keyfini de sonuna kadar yaşatır. LG Optimus 3D MAX özellikleri arasında 8 GB gibi geniş bir dahili hafızadan da söz etmemiz gerekmektedir.
Vodafone ile sahip olabileceğiniz LG Optimus 3D MAX fiyatı, Vodafone RED tarifeleri ile, 29 TL’den başlayarak, 24 ay taahütlü bir şekilde sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“LG Optimus 3D MAX Türkiye’de Vodafone’da Uygun Fiyatlarla Sizlere Sunuluyor” için 2 yorum

  1. 3d max kullanıcısıyım telefon şuan serviste açılmıyor şarj almıyor 3kere garantiye verdim telefon oldu dediler ama arızalar hiç bitmedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.