Mobil Avea Tarifesi Ve Mobil Avea Tarifesi İptali Hakkında Bilgi

Mobil Avea TarifesiBu yazımızda sizlere Mobil Avea Tarifesi ile ilgili bilgiler vererek, Mobil Avea Tarifesi nedir, ve Mobil Avea Tarifesi iptali gibi konularda detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Mobil Avea Tarifesi ile ilgili bilgi edinerek Mobil Avea Tarifesi nedir diyenlerin, sorularına yanıt bulmaları için, hemen bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Mobil Avea Tarifesi nedir? Mobil Avea Tarifesi, faturasız Avea kullanıcıları için sunulan tarifeler arasında yer almakla birlikte, her ay gerçekleştirilen 20 TL; ve üzeri tek seferlik yüklemede, 30 günlük kullanımı olanaklı hale getirmektedir. Mobil Avea Tarifesi ücretlendirmesinde, on dakikalık konuşma elli kuruş olarak fiyatlandırılmaktadır. On dakika değil de on saniyelik konuşmalar da elli kuruş olarak ücretlendirilmez, on saniyelik konuşma ücreti sadece on kuruş olarak alınmaktadır.
Mobil Avea Tarifesi için geçerli olan ücretlendirmenin, sadece Avea için değil, her yöne geçerli olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. Mobil Avea Tarifesi dahilinde Avea faturasız hat kullanımı gerçekleştirmek istiyorsanız, MOBIL AVEA yazarak 6363’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mobil Avea Tarifesi iptali için ıptal mobıl avea; ya da IPTAL yazarak 6363’e kısa mesaj göndermeli; Mobil Avea Tarifesi iptalini gerçekleştiremiyorsanız 4441500’ü aramalısınız

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Mobil Avea Tarifesi Ve Mobil Avea Tarifesi İptali Hakkında Bilgi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.