Numarasını Aveaya Taşıyanlara Coşturan Tarife


Avea, numarasını Aveaya taşıyanlara kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Numarasını Aveaya taşıyanlara, Avea tarafından sunulan kampanyalar arasında, Avea tarifelerinden bir tanesi olan Coşturan tarife yer alıyor. Coşturan Tarife Avea hakkında detaylı bilgi almak adına, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz:


Numarasını Aveaya taşıyanlara kampanyalar düzenleyen Avea tarafından sunulan Coşturan Tarife’de, bir sene boyunca Avea’da kalmak adına söz verdiğiniz takdirde, sadece 9 TL aylık ödeme gerçekleştirerek, her yöne tam 120 dakika konuşma şansından yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında, Coşturan tarife Avea, ilk altı ay boyunca, her yöne, tam 100 SMS gönderme hakkını, sizlere aylık olarak sunuyor. Coşturan Tarife Avea’da, KartalCell, GSMobile, FenerCell, TrabzonCell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkına sahip olduğunuzu da belirtmemiz gerekmektedir.
Avea tarifeleri arasında yer alan Coşturan Tarife’nin, aylık sabit ücretinin, numarasını Aveaya taşıyanlara 11 TL, Avea’lı olanlara ise 20 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, Coşturan Tarife isimli Avea tarifelerinde olanların, kendi aralarında sınırsız görüşmeler gerçekleştirebileceklerini de belirtmemiz gerekmektedir.

Konu etiketleri:numarasını aveaya taşıyanlara özel kampanya 2014, hattini aveaya tasiyanlar, hattini aveaya tasiyana akilli telefon, Hattını avea ya taşıyanlara fırsatlar, aveaya numara tasiyanlara oxel tarifeler, aveaya geçiş kampanyaları 2014, aveanın numara taşıyanlar için kampanyaları, avea numarasını taşıyanlara, avea numara taşıyanlara özel, numarasini vodafone tasiyana
6 Ağustos 20125.833 kere Yorum yapılmamış, etiketler:, , , ,

Yorum yapmak ister misiniz?!