Numarasını Aveaya Taşıyanlara Coşturan Tarife

Avea, numarasını Aveaya taşıyanlara kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Numarasını Aveaya taşıyanlara, Avea tarafından sunulan kampanyalar arasında, Avea tarifelerinden bir tanesi olan Coşturan tarife yer alıyor. Coşturan Tarife Avea hakkında detaylı bilgi almak adına, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz:

Numarasını Aveaya taşıyanlara kampanyalar düzenleyen Avea tarafından sunulan Coşturan Tarife’de, bir sene boyunca Avea’da kalmak adına söz verdiğiniz takdirde, sadece 9 TL aylık ödeme gerçekleştirerek, her yöne tam 120 dakika konuşma şansından yararlanabiliyorsunuz. Bunun yanında, Coşturan tarife Avea, ilk altı ay boyunca, her yöne, tam 100 SMS gönderme hakkını, sizlere aylık olarak sunuyor. Coşturan Tarife Avea’da, KartalCell, GSMobile, FenerCell, TrabzonCell kullanıcıları ile sınırsız konuşma hakkına sahip olduğunuzu da belirtmemiz gerekmektedir.
Avea tarifeleri arasında yer alan Coşturan Tarife’nin, aylık sabit ücretinin, numarasını Aveaya taşıyanlara 11 TL, Avea’lı olanlara ise 20 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, Coşturan Tarife isimli Avea tarifelerinde olanların, kendi aralarında sınırsız görüşmeler gerçekleştirebileceklerini de belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.