Petrol Ofisi’nin Sunduğu PoCell Nedir?

PoCellBu yazımızda sizlere PoCell hakkında bilgiler vererek, PoCell nedir sorusunun yanıtını aktararak, PoCell’in tanıtımını yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Son günlerde reklamlarda sık sık karşımıza çıkan PoCell nedir, PoCell hakkında neler bilmeliyiz? PoCell’i nasıl tanımlarız? İsterseniz zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

PoCell nedir? Petrol Ofisi tarafından hazırlanmış olan, ve tüm iletişim gereksinimlerinizi PoCell tarifeleri ile sağlayabileceğiniz operatör PoCell, kullanımınız halinde size anında yakıt indirimi olarak geri dönerken, PoCell tarifelerinin uygun fiyatlı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.
Cep telefonunuzda kullandığınız operatörün PoCell olması halinde, size bir PoCell Positive Card verilecektir. PoCell Positive Card, PoCell kullanımı gerçekleştirdiğiniz zamanlarda sizlere, Petrol Ofisi’nden indirimli yakıt alma olanağını sunarken, hem iletişim; hem de ulaşımda uygun fiyat olanağının sizlere tanınmasını sağlamaktadır.
PoCell tarifeleri, faturalı PoCell, ve faturasız PoCell kullanımını olanaklı hale getirir, ve her iki alternatifte de sizlere uygun fiyat avantajları sunar. PoCell’li olmak için, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına uğramanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.