Profesyonel Tarife Ve Profesyonel 600 Tarifesi Bilgileri

Profesyonel TarifeBu yazımızda sizlere Profesyonel Tarife; ve Profesyonel 600 tarifesi ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Profesyonel Tarife Avea ile ilgili detayları merak ediyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Profesyonel 600 tarifesine göre, bir ayda 4 GB cepten internet kullanımı, her yöne 1000 SMS, her yöne 600 dakika konuşma için aylık ödemeniz gereken tutar 39 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Taahhütsüz olarak Profesyonel 600 tarifesini kullanmak istediğinizde ise tüm bunlar için ayda 47 TL ödeme yapmanız gerekmektedir.
Eğer bir Avea abonesi değilseniz, yeni bir Avea hat alarak, ya da numaranızı Avea’ya taşıyarak Profesyonel 600 tarifesinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz, ancak bunun için gerekli bilgiyi Avea bayiine vermeniz gerekmektedir. Eğer bir faturalı Avea hattınız varsa, PROF 600 yazarak 6363’r kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.
Profesyonel Tarife kullanımı gerçekleştiriyorsanız, kaç dakika, kaç SMS; ya da kaç GB internetiniz kaldığını öğrenmek istiyorsanız, SES , SMS , İNTERNET şeklinde, her birini teker teker yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Fatura bilginizi edinmek için ise GUNCEL yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Ancak aynı ay içinde sorgulayacağınız ikinci fatura için sizden 0.99 TL alınacaktır. SES, SMS; ya da İNTERNET kullanımının sorgulamasını ücretsiz olarak 9333’ü arayarak da öğrenebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.