Ramazanda Avea’da Bedava İnternet Yapmak Mümkün

Avea ramazan hediyesiAvea ramazan kampanyası, ve Avea ramazan hediyesi olarak bedava internet yapma hakkında tüm detaylı bilgileri yazımız içerisinde sizlere aktarmaya çalışacağız. Avea ramazan kampanyası; ve Avea ramazan hediyesi olarak sizlere, bedava internet yapma hakkını veriyor.. Faturalı Avea hattınız varsa, bu haktan nasıl yararlanabileceğinize birlikte göz atalım…

Avea ramazan kampanyası kapsamında, her gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında, yani sahurda kullanabileceğiniz 500 MB internet sizlere sunuluyor. Avea ramazan hediyesinden yararlanmak için ihtiyacınız olan tek şey, Avea faturalı hattınızın bulunması.

Bedava internet yapma adına ihtiyacınız olan, bir ücretsiz kısa mesaj yazmak. SAHUR yazarak 5555’e göndermeniz yeterli. Sonrasında, ilk sahurdan; yani saat ilk 02:00 olduktan sonra, Avea ramazan hediyesini kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

İlk bedava internet kullanımını 18 Haziran 2015 Perşembe gecesi gerçekleştirmiş bulunmakta iken, son bedava internet kullanımının ise 16 Temmuz 2015 Pazar günü gerçekleştirileceğini belirtmeden geçmemeliyiz.

Bireysel faturalı Avea hattınız varsa, siz de hemen SAHUR yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin, ve Avea tarafından size hediye edilen bedava internet hakkını, her gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanmaya başlayın… Günlük kullanım sınırının 500 MB olduğunu unutmayın…

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.