Samsung Galaxy Ace Kampanyası Ve Samsung Galaxy Ace Özellikleri

Turkcell tarafından sunulan Samsung Galaxy Ace kampanyası hakkında detaylı bilgileri yazımız içerisinde bulabileceksiniz. 24 ay taahhüt ile, tarifenize ek, ayda sadece 14 TL’den başlayan ödemelerle sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Ace; ve Samsung Galaxy Ace özellikleri hakkında detaylı bilgiler için yazımızı okumaya devam edin:

Öncelikle Samsung Galaxy Ace özelliklerinden söz edelim, ve Samsung Galaxy Ace kampanyasından yararlanıp yararlanmayacağınıza, Samsung Galaxy Ace özelliklerine bakarak karar verin, sonrasında ise, Turkcell tarafından verilen Samsung Galaxy Ace için daha detaylı bilgileri paylaşalım:
Samsung Galaxy Ace özellikleri arasında ilk olarak Samsung Galaxy Ace ağırlığından söz edelim: 113 gram olan Samsung Galaxy Ace ağırlığı; ve 11.50 milimetre olan Samsung Galaxy Ace inceliğinden söz etmemiz gerekmektedir. Bekleme süresi 26 saat olan Samsung Galaxy Ace özelliklerinden bir diğeri de 5 MegaPiksel olan dahili kamerasıdır. Bunun yanında renkli ekran desteğini de unutmamamız gerekmektedir.
Turkcell tarafından sunulan Samsung Galaxy Ace kampanyasından faydalanmak için, 30 Eylül 2012 tarihine kadar mevcut zamanınız bulunmaktadır. Bunun yanında, Samsung Galaxy Ace kampanyası için ödemeniz gereken tutarın, aylık 15 TL’den başladığını da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.