Samsung Galaxy Note 3 Kampanyası İle Belirlenen Samsung Galaxy Note 3 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 3Bu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri; ve Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili vereceğimiz bilgiler sayesinde, Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile birlikte Samsung Galaxy Note 3 incelemesini de yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 3’ün farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında, 3G; ve LTE ile birlikte, çift SIM kartlı Samsung Galaxy Note 3, ve sadece 3G özelliği bulunan Samsung Galaxy Note 3 yer almaktadır. Micro SIM ile çalışan Samsung Galaxy Note 3’ün inceliği 8.3 milimetre, ağırlığı ise 168 gram olarak aktarılmaktadır. Kalem kullanımı Samsung Galaxy Note 3 dahilinde geçerli bulunmaktadır.
Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan cihazın ekranına baktığımızda AMOLED kapasitif dokunmatik ekranın 16M rengi desteklediğini, 5.7 inç ekranda Full HD çözünürlüğün desteklendiğini belirtmemiz gerekmektedir. 3 GB RAM’i bulunan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan seçenekli bir diğer detay ise dahili hafızadır; 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olmak kaydı ile üç farklı alternatif bulunmaktadır; ve bu alternatiflere ek olarak Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde gözlemlenen MicroSD kart kullanımı sayesinde hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir.
GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, MicroUSB 3.0… gibi farklı bağlantı seçeneklerinin de yer aldığı Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde görülmektedir. 13 MegaPiksel autofocus; ve LED flaş özellikli dahili kameranın bulunduğu Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için sunulan ön kameranın ise 2 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları kapsamında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile sunulan Samsung Galaxy Note 3 içerisinde yer alan işletim sistemi Android 4.3’tür. Qualcomm Snapdragon 800 chipseti, dört çekirdekli 2.3 GHz Krait işlemcisi, Adreno 330 grafik işlemcisi yer alan Samsung Galaxy Note 3 sürümü haricinde, dört çekirdekli 1.9 GHz Cortex A15 işlemci ile birlikte dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci ve Mali T628 MP6 grafik işlemcisinin yer aldığı bir Samsung Galaxy Note 3 sürümü de bulunmaktadır. 3200 mAh Li-İon pil ile gelen Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde, bekleme süresinin 420 saat, konuşma süresinin ise 21 saat olduğu gözlemlenmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy Note 3 kampanyası için yaptığımız Samsung Galaxy Note 3 incelemesi ile aktardığımız Samsung Galaxy Note 3 özellikleri sonrasında, bir de Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirelim… Öncelikle Samsung Galaxy Note 3 fiyatı için Avea tarafından sunulan iki farklı seçenek olduğunu belirtelim. Bunlardan ilki 24 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı; bir diğeri ise 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı. Kullandığınız tarifeye göre belirlenmekle birlikte, 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 3 almayı düşünürseniz, ödeyeceğiniz en düşük tutar 69 TL; en yüksek tutar ise 110 TL. Yok ben 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 almak istiyorum diyorsanız, 39 TL ile 79 TL arasında Samsung Galaxy Note 3 fiyatını ödeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. İnternet, konuşma, ya da SMS gibi ek avantajlar istediğinizde ise Samsung Galaxy Note 3 fiyatı değişecektir. Peşin olarak Samsung Galaxy Note 3 fiyatı 2199 TL olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.