Samsung Galaxy Note 3 Kampanyası İle Belirlenen Samsung Galaxy Note 3 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 3Bu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri; ve Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili vereceğimiz bilgiler sayesinde, Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile birlikte Samsung Galaxy Note 3 incelemesini de yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 3’ün farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında, 3G; ve LTE ile birlikte, çift SIM kartlı Samsung Galaxy Note 3, ve sadece 3G özelliği bulunan Samsung Galaxy Note 3 yer almaktadır. Micro SIM ile çalışan Samsung Galaxy Note 3’ün inceliği 8.3 milimetre, ağırlığı ise 168 gram olarak aktarılmaktadır. Kalem kullanımı Samsung Galaxy Note 3 dahilinde geçerli bulunmaktadır.
Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan cihazın ekranına baktığımızda AMOLED kapasitif dokunmatik ekranın 16M rengi desteklediğini, 5.7 inç ekranda Full HD çözünürlüğün desteklendiğini belirtmemiz gerekmektedir. 3 GB RAM’i bulunan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan seçenekli bir diğer detay ise dahili hafızadır; 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olmak kaydı ile üç farklı alternatif bulunmaktadır; ve bu alternatiflere ek olarak Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde gözlemlenen MicroSD kart kullanımı sayesinde hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir.
GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, MicroUSB 3.0… gibi farklı bağlantı seçeneklerinin de yer aldığı Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde görülmektedir. 13 MegaPiksel autofocus; ve LED flaş özellikli dahili kameranın bulunduğu Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için sunulan ön kameranın ise 2 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları kapsamında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile sunulan Samsung Galaxy Note 3 içerisinde yer alan işletim sistemi Android 4.3’tür. Qualcomm Snapdragon 800 chipseti, dört çekirdekli 2.3 GHz Krait işlemcisi, Adreno 330 grafik işlemcisi yer alan Samsung Galaxy Note 3 sürümü haricinde, dört çekirdekli 1.9 GHz Cortex A15 işlemci ile birlikte dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci ve Mali T628 MP6 grafik işlemcisinin yer aldığı bir Samsung Galaxy Note 3 sürümü de bulunmaktadır. 3200 mAh Li-İon pil ile gelen Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde, bekleme süresinin 420 saat, konuşma süresinin ise 21 saat olduğu gözlemlenmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy Note 3 kampanyası için yaptığımız Samsung Galaxy Note 3 incelemesi ile aktardığımız Samsung Galaxy Note 3 özellikleri sonrasında, bir de Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirelim… Öncelikle Samsung Galaxy Note 3 fiyatı için Avea tarafından sunulan iki farklı seçenek olduğunu belirtelim. Bunlardan ilki 24 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı; bir diğeri ise 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı. Kullandığınız tarifeye göre belirlenmekle birlikte, 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 3 almayı düşünürseniz, ödeyeceğiniz en düşük tutar 69 TL; en yüksek tutar ise 110 TL. Yok ben 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 almak istiyorum diyorsanız, 39 TL ile 79 TL arasında Samsung Galaxy Note 3 fiyatını ödeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. İnternet, konuşma, ya da SMS gibi ek avantajlar istediğinizde ise Samsung Galaxy Note 3 fiyatı değişecektir. Peşin olarak Samsung Galaxy Note 3 fiyatı 2199 TL olarak belirtilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.