Samsung Galaxy Pocket Neo S5310 Ve Samsung Galaxy Pocket Neo Özellikleri

Samsung Galaxy Pocket NeoBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Pocket Neo hakkında bilgiler aktararak, Samsung Galaxy Pocket Neo S5310 ile ilgili detayları, ve Samsung Galaxy Pocket Neo özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Siz de Samsung Galaxy Pocket Neo hakkında bilgi sahibi olmak, ve Samsung Galaxy Pocket Neo S5310’u tanımak istiyorsanız, bilgilerimizin aktarımını hemen gerçekleştirmeye başlayalım:

İsteğe bağlı olarak çift SIM kart ile çalışan Samsung Galaxy Pocket Neo’nun inceliği 11.8 milimetre, ağırlığı ise 100.5 gramdır. TFT kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy Pocket Neo özellikleri arasında yer alan renk desteği 256K şeklindedir. 240 x 320 piksel ekran çözünürlüğünü 3 inç ekrana sığdıran Samsung Galaxy Pocket Neo S5310’un ppi değeri 133’tür.
Samsung Galaxy Pocket Neo özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 4 GB iken, MicroSD kart ile bu hafızayı 32 GB daha arttırabilmek olanaklıdır. Ayrıca, 512 MB RAM’i bulunan cihazın, GPRS, EDGE, 7.2 Mbps bağlantı hızı, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0 gibi bağlantı alternatifleri de bulunmaktadır.
2 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Samsung Galaxy Pocket Neo özellikleri arasında görüntülü konuşma için bir ön kamera bulunmamaktadır. Android 4.1.2 işletim sistemine sahip olan cihazın 850 Mhz işlemcisi, FM Radio özelliği, Li-İon 1200 mAh gücünde pili bulunmaktadır. Bu pil ile, 300 saat bekleme, ve 6 saat konuşma yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.