Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea tarafından sunulan Samsung Galaxy S3 Mini kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S3 Mini kampanyasından yararlanarak Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmak istiyorsanız, Samsung Galaxy S3 Mini kampanyası ile ilgili detaylı bilgilerimize birlikte bakalım:

Samsung Galaxy S3 Mini kampanyasına katılıp, Avea telefon kampanyaları ile Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmak isteyenlerin aylık ödemeleri gereken miktar 4 TL’den başlamakta, ve 46 TL’ye kadar artış gösterebilmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı, Avea telefon kampanyalarına dahil olunan Avea tarifesi ile bağlantılı olarak değişiklik göstermektedir.
Avea telefon kampanyaları dahilinde sunulan Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmak için 3 Aralık 2012 tarihi ile birlikte Avea bayilerine ulaşılmaya başlanmış olup, Samsung Galaxy S3 Mini kampanyasının 28 Şubat 2013 tarihine kadar sürdürüleceğini de belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olabilmek için, eğer internet paketleri de tercih ederseniz fiyat değişmekte, bununla birlikte Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını peşin olarak ödemeyi tercih ederseniz de Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı 999 TL olup, ilk üç ay size 250 MB internet kullanımı hediye edilmektedir.
Avea telefon kampanyaları ile uygun fiyata sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy S3 Mini, 1 GB çift çekirdekli işlemciye; ve 750 MB RAM’a sahip bulunmaktadır. Android 4.1 işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 4 inç ekranıdır. 480 x 840 piksel ekran çözünürlüğü bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinden bir diğeri de tam dokunmatik oluşudur. 9.85 milimetre inceliğinde bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 111.5 gram olan ağırlığından da söz etmemiz gerekmektedir. 5 MegaPiksel kamerada 720 piksel HD kalitesinde vide kaydı gerçekleştirilebilir, videolar izlenebilir. 1500 mAh gücünde pili bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinden bir diğerinin de 8 GB dahili hafızası olduğunu, ve 32 GB’a kadar arttırılabildiğini belirtmeyi de unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.