Sony Xperia E Özellikleri Ve Sony Xperia E Fiyat Bilgisi

Sony Xperia EBu yazımızda sizler için Sony Xperia E hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia E özellikleri ile ilgili detayları, ve Sony Xperia E fiyat bilgilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde hiç zaman kaybetmeden Sony Xperia E ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Sony Xperia E ile ilgili bilgileri verirken ilk olarak Sony Xperia E’nin fiziksel özelliklerine bakalım. 115.7 gram ağırlığında olan Sony Xperia E’nin 11 milimetrelik bir inceliği bulunmaktadır. Sony Xperia E için uygun görülen renk seçenekleri ise siyah; ve beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır.
Sony Xperia E özellikleri arasında yer alan diğer detaylara gelince: 512 MB RAM’i bulunan Sony Xperia E, 1 GHz işlemci, 3.5 inç ekran, 320 x 480 piksel ekran çözünürlüğü, 3.2 MegaPiksel kamerası, Android 4.1 işletim sistemi, 4 GB dahili hafızası; ve bu hafızayı MicroSD kart ile arttırabilme olanağı, 6.3 saate kadar konuşma, 530saate kadar bekleme süresi, Bluetooth, GPRS, 3G, USB, Wi-Fi, ve kulaklık gibi pek çok detaya sahip olarak elinize ulaşmaktadır.
Sony Xperia E ile ilgili detaylara, ve Sony Xperia E özelliklerine bakmamızın sonrasında kısaca Sony Xperia E fiyat detaylarına da göz atmak istersek, ortalama Sony Xperia E fiyat bilgisinin 629 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

“Sony Xperia E Özellikleri Ve Sony Xperia E Fiyat Bilgisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.