Sony Xperia E Özellikleri Ve Sony Xperia E Fiyat Bilgisi

Sony Xperia EBu yazımızda sizler için Sony Xperia E hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia E özellikleri ile ilgili detayları, ve Sony Xperia E fiyat bilgilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde hiç zaman kaybetmeden Sony Xperia E ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Sony Xperia E ile ilgili bilgileri verirken ilk olarak Sony Xperia E’nin fiziksel özelliklerine bakalım. 115.7 gram ağırlığında olan Sony Xperia E’nin 11 milimetrelik bir inceliği bulunmaktadır. Sony Xperia E için uygun görülen renk seçenekleri ise siyah; ve beyaz olarak karşımıza çıkmaktadır.
Sony Xperia E özellikleri arasında yer alan diğer detaylara gelince: 512 MB RAM’i bulunan Sony Xperia E, 1 GHz işlemci, 3.5 inç ekran, 320 x 480 piksel ekran çözünürlüğü, 3.2 MegaPiksel kamerası, Android 4.1 işletim sistemi, 4 GB dahili hafızası; ve bu hafızayı MicroSD kart ile arttırabilme olanağı, 6.3 saate kadar konuşma, 530saate kadar bekleme süresi, Bluetooth, GPRS, 3G, USB, Wi-Fi, ve kulaklık gibi pek çok detaya sahip olarak elinize ulaşmaktadır.
Sony Xperia E ile ilgili detaylara, ve Sony Xperia E özelliklerine bakmamızın sonrasında kısaca Sony Xperia E fiyat detaylarına da göz atmak istersek, ortalama Sony Xperia E fiyat bilgisinin 629 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sony Xperia E Özellikleri Ve Sony Xperia E Fiyat Bilgisi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.