Sony Xperia M Kampanyası Kapsamında Sony Xperia M Özellikleri Ve Sony Xperia M Fiyatı

Sony Xperia MBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia M kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia M ile ilgili bilgileri edinmek için Sony Xperia M özellikleri, ve Sony Xperia M kampanyası kapsamındaki Sony Xperia M fiyatına gelin birlikte göz atalım:

Avea telefon kampanyaları ile gelen Sony Xperia M kampanyası kapsamında, Sony Xperia M ile ilgili bilgi edinirken ilk olarak Sony Xperia M özelliklerine bakalım: Çift SIM kartlı telefonlar arasında yer alan Sony Xperia M’nin inceliği 9.3 milimetre, ağırlığı ise 115 gramdır. TFT kapasitif dokunmatik ekranı 16 milyon rengi destekleyen Sony Xperia M özellikleri arasında 4 inç ekrandan söz etmemiz gerekmekle birlikte, bu ekranda 480 x 854 piksel ekran çözünürlüğü sunulmaktadır.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile sunulan Sony Xperia M kampanyası kapsamında gelen Sony Xperia M özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 4 GB’tır. Bununla birlikte, MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek bu hafıza 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir. Sony Xperia M özellikleri arasında 1 GB RAM’den de söz etmek gerekmektedir. GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, W-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, NFC, MicroUSB 2.0… gibi farklı; ve gelişmiş bağlantı seçenekleri de Sony Xperia M özellikleri arasında yer almaktadır.
5 MegaPiksel autofocus LED flaş özellikli dahili kamerası bulunan Sony Xperia M’nin görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamerası ise VGA olarak belirtilmektedir. Android 4.1 işletim sistemi ile gelen Sony Xperia M içerisinde Qualcomm Snapdragon S4 Plus chipset, ve çift çekirdekli 1 GHz Krait işlemciden de söz etmeyi unutmamalıyız. Grafik işlemci ise Adreno 305’tir. Li-İon 1750 mAh gücünde pil ile gelen Sony Xperia M’nin 552 saat bekleme süresi, 9 saat ise 3G ile görüşme süresi bulunmaktadır. 3G’nin kapatılması halinde bu süre 10.18 saate kadar artmaktadır.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Sony Xperia M kampanyası kapsamında Sony Xperia M fiyatı ile ilgili bilgilere bakacak olursak: 24 ay taahütlü olarak alınan Sony Xperia M fiyatı, kullanılmakta olan tarifeye göre aylık 1 TL’den başlamakta, ve 36 TL’ye kadar artmaktadır. İnternet, konuşma, SMS gibi ek detaylar da eklenecek olursa Sony Xperia M fiyatı artmaktadır. Bunun yanında, Sony Xperia M fiyatı peşin olarak 749 TL’dir, ve içerisinde ilk üç ay hediye 250 MB internet de bulunmaktadır. Sony Xperia M kampanyası 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.