Sony Xperia M Kampanyası Kapsamında Sony Xperia M Özellikleri Ve Sony Xperia M Fiyatı

Sony Xperia MBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia M kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia M ile ilgili bilgileri edinmek için Sony Xperia M özellikleri, ve Sony Xperia M kampanyası kapsamındaki Sony Xperia M fiyatına gelin birlikte göz atalım:

Avea telefon kampanyaları ile gelen Sony Xperia M kampanyası kapsamında, Sony Xperia M ile ilgili bilgi edinirken ilk olarak Sony Xperia M özelliklerine bakalım: Çift SIM kartlı telefonlar arasında yer alan Sony Xperia M’nin inceliği 9.3 milimetre, ağırlığı ise 115 gramdır. TFT kapasitif dokunmatik ekranı 16 milyon rengi destekleyen Sony Xperia M özellikleri arasında 4 inç ekrandan söz etmemiz gerekmekle birlikte, bu ekranda 480 x 854 piksel ekran çözünürlüğü sunulmaktadır.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile sunulan Sony Xperia M kampanyası kapsamında gelen Sony Xperia M özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 4 GB’tır. Bununla birlikte, MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek bu hafıza 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir. Sony Xperia M özellikleri arasında 1 GB RAM’den de söz etmek gerekmektedir. GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, W-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, NFC, MicroUSB 2.0… gibi farklı; ve gelişmiş bağlantı seçenekleri de Sony Xperia M özellikleri arasında yer almaktadır.
5 MegaPiksel autofocus LED flaş özellikli dahili kamerası bulunan Sony Xperia M’nin görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamerası ise VGA olarak belirtilmektedir. Android 4.1 işletim sistemi ile gelen Sony Xperia M içerisinde Qualcomm Snapdragon S4 Plus chipset, ve çift çekirdekli 1 GHz Krait işlemciden de söz etmeyi unutmamalıyız. Grafik işlemci ise Adreno 305’tir. Li-İon 1750 mAh gücünde pil ile gelen Sony Xperia M’nin 552 saat bekleme süresi, 9 saat ise 3G ile görüşme süresi bulunmaktadır. 3G’nin kapatılması halinde bu süre 10.18 saate kadar artmaktadır.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Sony Xperia M kampanyası kapsamında Sony Xperia M fiyatı ile ilgili bilgilere bakacak olursak: 24 ay taahütlü olarak alınan Sony Xperia M fiyatı, kullanılmakta olan tarifeye göre aylık 1 TL’den başlamakta, ve 36 TL’ye kadar artmaktadır. İnternet, konuşma, SMS gibi ek detaylar da eklenecek olursa Sony Xperia M fiyatı artmaktadır. Bunun yanında, Sony Xperia M fiyatı peşin olarak 749 TL’dir, ve içerisinde ilk üç ay hediye 250 MB internet de bulunmaktadır. Sony Xperia M kampanyası 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.