Sony Xperia Z Fiyatı Ne Kadar Diyenler İçin Sony Xperia Z Fiyatı Belli Oldu

Sony Xperia ZBu yazımızda sizlerer, Sony Xperia Z fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili bilgilerin edinilmesi sonrasında ise, Sony Xperia Z özellikleri ile ilgili detaylara birlikte bakacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden soralım: Sony Xperia Z fiyatı ne kadar? Sony Xperia Z özellikleri nasıl?


Sony Xperia Z fiyatı ne kadar? Turkcell’de, Sony Xperia Z fiyatı, Sony Xperia Z’yi peşin olarak almayı düşünenler için 1849 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Sony Xperia Z fiyatının, GSM operatörlerinin kampanyaları ile birlikte, verilecek olan 24 aylık taahhütlerle bundan daha düşük olacağını tahmin ettiğimizi de belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili daha net bilgilerin, 8 Nisan 2013 Pazartesi itibari ile Sony tarafından açıklanacağını da tahmin etmekteyiz.
Sony Xperia Z fiyatını uygun bulup, Sony Xperia Z ön siparişini Turkcell’e verenler, eğer siyah; ve beyaz Sony Xperia Z renk seçenekleri arasından bir tanesini tercih edecek olurlarsa, ilk bir ay boyunca, hatlarına yüklenen 1 GB interneti kullanma olanağı bulabilecekler. Bunun yanında, Sony Xperia Z alımını Turkcell’den gerçekleştiren kişiler, ilk üç ay boyunca, Sinema Paketi, ve Süper Müzik Paketi’nde de Turkcell ayrıcalıklarından yararlanabilecekler. Tüm bu detaylar, Sony Xperia Z’nin 5 inçlik Full HD ekranında sizlere keyif verecek…
Sony Xperia Z özellikleri arasında yer alan 13.1 MegaPiksel UltraPiksel özelliğine sahip LED flash, autofokus, Full HD kalitesinde video kaydetme gibi detayları bulunan kamera; ve görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera sayesinde, Sony Xperia Z sayesinde, sevdikleriniz size sadece bir adım uzaklıkta olacak. Android 4.1.2 işletim sistemi ile elinize ulaşacak olan Sony Xperia Z özellikleri arasında 146 gram ağırlığı, ve 7.9 milimetre inceliğinden de söz etmemiz gerekmektedir. 2330 mAh Li-İon pili bulunan Sony Xperia Z özellikleri arasında 14 saat konuşma süresi, ve 550 saatlik bekleme süresinden de söz etmek gerekmektedir. Dokunmatik QWERTY klavyesi bulunan Sony Xperia Z özellikleri arasında, Wi-Fi, 3G, EDGE, GPS, GPRS, USB… gibi farklı bağlantı özelliklerinden de söz edilmektedir. 16 GB dahili hafızası bulunan Sony Xperia Z’nin hafızası, MicroSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.