Sony Xperia Z Fiyatı Ne Kadar Diyenler İçin Sony Xperia Z Fiyatı Belli Oldu

Sony Xperia ZBu yazımızda sizlerer, Sony Xperia Z fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili bilgilerin edinilmesi sonrasında ise, Sony Xperia Z özellikleri ile ilgili detaylara birlikte bakacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde zaman kaybetmeden soralım: Sony Xperia Z fiyatı ne kadar? Sony Xperia Z özellikleri nasıl?


Sony Xperia Z fiyatı ne kadar? Turkcell’de, Sony Xperia Z fiyatı, Sony Xperia Z’yi peşin olarak almayı düşünenler için 1849 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Sony Xperia Z fiyatının, GSM operatörlerinin kampanyaları ile birlikte, verilecek olan 24 aylık taahhütlerle bundan daha düşük olacağını tahmin ettiğimizi de belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Z fiyatı ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili daha net bilgilerin, 8 Nisan 2013 Pazartesi itibari ile Sony tarafından açıklanacağını da tahmin etmekteyiz.
Sony Xperia Z fiyatını uygun bulup, Sony Xperia Z ön siparişini Turkcell’e verenler, eğer siyah; ve beyaz Sony Xperia Z renk seçenekleri arasından bir tanesini tercih edecek olurlarsa, ilk bir ay boyunca, hatlarına yüklenen 1 GB interneti kullanma olanağı bulabilecekler. Bunun yanında, Sony Xperia Z alımını Turkcell’den gerçekleştiren kişiler, ilk üç ay boyunca, Sinema Paketi, ve Süper Müzik Paketi’nde de Turkcell ayrıcalıklarından yararlanabilecekler. Tüm bu detaylar, Sony Xperia Z’nin 5 inçlik Full HD ekranında sizlere keyif verecek…
Sony Xperia Z özellikleri arasında yer alan 13.1 MegaPiksel UltraPiksel özelliğine sahip LED flash, autofokus, Full HD kalitesinde video kaydetme gibi detayları bulunan kamera; ve görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera sayesinde, Sony Xperia Z sayesinde, sevdikleriniz size sadece bir adım uzaklıkta olacak. Android 4.1.2 işletim sistemi ile elinize ulaşacak olan Sony Xperia Z özellikleri arasında 146 gram ağırlığı, ve 7.9 milimetre inceliğinden de söz etmemiz gerekmektedir. 2330 mAh Li-İon pili bulunan Sony Xperia Z özellikleri arasında 14 saat konuşma süresi, ve 550 saatlik bekleme süresinden de söz etmek gerekmektedir. Dokunmatik QWERTY klavyesi bulunan Sony Xperia Z özellikleri arasında, Wi-Fi, 3G, EDGE, GPS, GPRS, USB… gibi farklı bağlantı özelliklerinden de söz edilmektedir. 16 GB dahili hafızası bulunan Sony Xperia Z’nin hafızası, MicroSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Cep Telefonu Hangisi? İşte En İyi Cep Telefonu 2012 Listesi başlıklı makalemizde en iyi cep telefonu, en iyi cep telefonu 2012 ve en iyi cep telefonu hangisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.